Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchni

artykuł promocyjny

Wellisair to opatentowane urządzenie z innowacyjną technologią dezynfekcji opartej na rodnikach hydroksylowych – umożliwia innowacyjną funkcję oczyszczania powietrza jak i powierzchni. Korzysta z naturalnych mechanizmów usuwających 99,9% wszystkich niebezpiecznych patogenów i może być wykorzystywane w wielu różnych sektorach budownictwa i przemysłu – bez przerwy. Jego zalety to bardzo niskie zużycie energii, intuicyjny panel sterowania ze wskaźnikami alarmu, a także funkcja cichej pracy w trybie nocnym.

Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchniZwiększone rozprzestrzenianie się drobnoustrojów chorobotwórczych wzbudza obecnie, jak nigdy wcześniej, poważne obawy o nasze zdrowie i samopoczucie. Do tej pory na rynku brakowało bezpiecznej oraz skutecznej metody na szybką eliminację szkodliwych mikroorganizmów, szczególnie na większych powierzchniach użytkowych – takich jak biura, punkty sprzedaży, czy miejsca użyteczności publicznej – a to jedynie kilka z przykładów zastosowań Wellisair. W porównaniu z konwencjonalnymi metodami dekontaminacji, urządzenie Wellisair wyróżnia się nową metodą oczyszczania opartej na zaawansowanych procesach utleniania (AOP). Procesie bezpiecznym dla ludzi, co pozwala na pracę urządzenia bez przerywania naszych codziennych aktywności. Wykorzystuje w tym celu, występujące w atmosferze rodniki hydroksylowe, które w naturalny sposób eliminują niebezpieczne dla nas zanieczyszczenia. Kompaktowe urządzenie o przyjaznym i eleganckim wyglądzie ma niewielkie wymiary i zaokrąglone kształty, dzięki czemu dopasuje się do każdego pomieszczenia – nie niepokojąc swoim wyglądem, czy mechaniką działania.

Nowa zasada działania oczyszczaczy

 

Nowa zasada działania oczyszczaczy

 

Wellisair działa poprzez ostrożne rozpraszanie znormalizowanych ilości terpenów, takich jak D-limonen lub nadtlenek wodoru z wewnętrznego wkładu, który reaguje z kontrolowaną emisją ozonu w bardzo niskich stężeniach, aby stale wytwarzać nieszkodliwe dla zdrowia rodniki hydroksylowe. Te reaktywne formy tlenu, w sposób naturalny powstają również w wyniku reakcji fotochemicznej zachodzącej w atmosferze Ziemi – Wellisair naśladuje ten proces. Hydroksyle otaczają warstwę ochronną szkodliwych bakterii lub wirusów i reagują z wodorem na ich powierzchni, a następnie przemieniają je w wodę. Ich działanie polega na aktywnej dezynfekcji powietrza i powierzchni. Dzięki temu usuwane są szkodliwe bakterie, wirusy, grzyby, nieprzyjemne zapachy, LZO (lotne związki organiczne). Urządzenie poza dezynfekcją, jest równie sprawne w przypadku eliminowania związków nieulegających biodegradacji, takich jak związki chloroorganiczne, polichlorowane bifenyle (PCBs), wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (policykliczne węglowodory aromatyczne; w skrócie WWA lub PAH) itp. Jest to wyjątkowo czysta i bezpieczna technologia!

Nowe metody oczyszczania powietrza i powierzchni w walce z koronawirusami

 

Stały poziom wysokiej jakości powietrza

 

Zanieczyszczenia wewnątrz pomieszczeń powstają w wyniku naszej aktywności, a także są stale przenoszone z zewnątrz. Trzeba je więc nieustannie usuwać. Do tego celu powstał oczyszczacz powietrza Wellisair. Urządzenie może działać 24 godziny na dobę, co skutecznie poprawia jakość  powietrza w pomieszczeniach. Wymieniając wkład co trzy miesiące, zapewnimy sobie stały, wysoki poziom jakości powietrza.

Stały poziom wysokiej jakości powietrza - oczyszczacz powietrza WellisairStały poziom wysokiej jakości powietrza - oczyszczacz powietrza WellisairStały poziom wysokiej jakości powietrza - oczyszczacz powietrza Wellisair

 

Sprawdzona technologia

 

Technologia opracowywania była przez wiele światowych laboratoriów, również przez NASA. Sprawdzona została przez szpitale w krajach europejskich (np. w Anglii) jako rozwiązanie dla podwójnej ochrony przed infekcjami. Wellisair okazał się bardzo skuteczny w usuwaniu szkodliwych substancji znajdujących się w powietrzu, takich jak bakterie, zarazki i wirusy, szkodliwe gazy, pleśń i alergeny układu oddechowego, aby zamienić je w minerały lub nieszkodliwe rozpuszczalne w wodzie związki organiczne. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska – substancja oczyszczająca jest naturalnie wytwarzana w ozonie, po czym nieszkodliwie znika wraz z innymi zanieczyszczeniami powietrza.

 

Łatwa obsługa oraz niski koszt eksploatacji

 

Wygodne w użytkowaniu urządzenie zaprojektowano do montażu na ścianie (dostępne również akcesoria do zabezpieczenia przed kradzieżą) lub do postawienia na stopce. Zalecana powierzchnia poddawana zabiegowi to 50–60 m² w zależności od stopnia zanieczyszczenia.

Zużycie energii na poziomie 3,6 W gwarantuje niski koszt miesięczny poboru prądu. Zapomnijmy o konieczności kupowania i wymiany filtrów powietrza czy lamp UV.

Oczyszczacz powietrza bez kosztownych filtrów

 

Praca automatyczna z wykrywaniem poziomu zabrudzenia

 

  • Wellisair ma trójstopniową sygnalizację świetlną: CZERWONY (w pomieszczeniu są zanieczyszczenia). ŻÓŁTY (pomieszczenie jest bezpieczne, ale urządzenie nadal dezynfekuje). NIEBIESKI (pomieszczenie jest czyste). Urządzenie sygnalizuje ukończenie procesu oczyszczania.
  • Sygnał alarmowy i wykrywanie błędów
  • Tuż przed zużyciem wymiennego wkładu na wyświetlaczu pokaże się odpowiednia informacja. Jeśli natomiast przeoczymy moment wymiany, urządzenie wyłączy się automatycznie i wyświetli alarm, sygnalizując takie zdarzenie czerwonym światłem.
  • W przypadku braku wkładu w urządzeniu lub z wkładem nieprawidłowo włożonym, poinformuje nas o tym czerwony znak alarmowy.
  • Tryb nocny
  • Wyjątkowo cicha praca zapewnia komfortowy sen. Także wyświetlacz przyciemnia się do odpowiedniego poziomu w trybie nocnym.

Wellisair to wszechstronny produkt, eliminuje wirusy i usuwa szkodliwe patogeny, dzięki czemu może być używany do różnych celów i stosowany w wielu miejscach – w przestrzeni publicznej, szkołach i przedszkolach, biurach, placówkach opieki medycznej, laboratoriach oraz w transporcie, a także w mieszkaniach i domach prywatnych.


Zapraszamy na stronę Wellisair.pl, a na niej więcej szczegółowych informacji o aktywnych, dezynfekujących oczyszczaczach powietrza oraz możliwość bezpośredniego zakupu urządzenia.Kontakt w sprawie produktów:

Rosenberg Polska sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
tel. (+48) 22 720 67 73
www: www.rosenberg.pl
mail: wyślij wiadomośćwentylatory: do kanałów okrągłych » do kanałów prostokątnych » dachowe » oddymiające » uniwersalne » do okapów kuchennych » chemoodporne » osiowe » promieniowe » ze swobodnym wlotem » przeciwwybuchowe - "EX" » centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne: podwieszane A20 » modułowe A20 » modułowe S40 » modułowe S60/I60 » kompaktowe Plug & Play » regulatorysterowniki » agregaty grzewcze: kanałowe i naścienne » kurtyny powietrzne

Facebook Rosenberg Polska sp. z o.o.     Youtube Rosenberg Polska sp. z o.o.     Linkedin Rosenberg Polska sp. z o.o.

Partnerzy i patroni

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm

 logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors          Kaisai         VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent