venture

Polityka prywatności serwisu

data aktualizacji: 17-05-2018, 07:24

Zgodnie ze zmianami związanymi z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych, na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, od 25 maja 2018 istnieje obowiązek poinformowania o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.
 
Nie zwiększamy zakresu naszych działań, potrzebujemy Twojej zgody, aby lepiej dopasować treści marketingowe do Twojego zachowania. 
 
Poniżej przedstawiamy naszą polityke związaną z przetwarzaniem Twoich danych oraz zasady, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.
 
 
 • Twoje dane osobowe zbierane są w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Dom Online Piotr Lasota, również zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów.
   
 • Administratorami Twoich danych pozostaje Dom Online Piotr Lasota oraz nasi zaufani partnerzy czyli podmioty będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Są to firmy które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie naszych portali.
   
 • Twoje dane będą przetwarzane przez Dom Online Piotr Lasota w celach min. dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się tam treści reklamowych do Twoich zainteresowań,  zapewnienia Ci większego bezpieczeństwa usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia, dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom
   
 • Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez Dom Online Piotr Lasota. 
   
 • Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek. Z wyjątkiem sytuacji przewidzianych prawem obligujących nas do przekazania Twoich danych podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.
   
 • Każdy może sam zarządzać swoimi danymi - masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kontaktując się z nami.
 
Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Dom Online Piotr Lasota na warunkach opisanych powyżej zaznacz przycisk „rozumiem i zgadzam się”.

Partnerzy i patroni

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       ebm Papst      VTS      ecoplastol       Uniwersal    Metalplast        Rosenberg Klima        Klima-Therm         Klimor         Global-Tech        Iglotech        Refsystem             Schiedel          Intersoft                    Provent         Daikin         Ventec         Wigmors        Winterwarm      STERR       Flop System Sp. z o.o.        Kaisai            Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm   

Temat miesiaca

Wentylacja Hybrydowa w budynkach mieszkalnych25lat_300x130px_iglotech-com

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj