Smog box - urządzenia filtracyjne dla domu

artykuł promocyjny

Korzystne otoczenie jest jednym z istotnych czynników wpływających na zdrowie. Z tego powodu bardzo ważną kwestią jest zadbanie o jakość powietrza, jakim oddychamy. O ile na zewnątrz mamy na to niewielki wpływ, o tyle w dużej mierze możemy wpłynąć na jakość powietrza w naszym domu. Pomoże w tym wydajny system filtracji marki Aksfilter, obecnej w branży od osiemnastu lat.

 

W ciągu lat działalności firma Aksfilter w oparciu o potrzeby klientów zaprojektowała i opracowała system filtracyjny przeznaczony do użytku domowego, który pozwala radzić sobie z problemem powietrza złej jakości - m.in. toksycznego smogu, pojawiającego się w każdym regionie Polski. Ma bardzo wysoką skuteczność - usuwa do 99,9% niepożądanych substancji/elementów z powietrza nawiewanego przez jednostki rekuperacji albo wentylacji mechanicznej czy grawitacyjnej.

 

urządzenia do filtracji powietrza qfiltr


Aksfilter zapewnia:

  • niskie koszta wymiany filtrów.
  • indywidualne doradztwo
  • 100% satysfakcji

 

Urządzenie filtrowentylacyjne AKS-WENT IS10 może współpracować z każdą jednostką wentylacyjną, ale można go również zastosować jako oczyszczacz powietrza. System ten składa się z trzech stopni niezależnej filtracji, co znacznie obniża koszt wymiany, bo zamiast wymieniać wszystkie filtry w jednym czasie, należy wymienić jedynie filr wstępny.


urządzenia filtracyjne smog box qfiltr

 


Jakie jeszcze zalety ma system filtracji Aksfilter?

  • Usuwa Smog czyli PM10, PM2.5, PM1,  wszelkiego rodzaju grzyby, zarodniki, wirusy, bakterie jest filtrowanie w 99,9 % nawiewanego powietrza do pomieszczenia.
  • Łatwy dostęp do sekcji z filtrami powietrza.
  • Cicha praca urządzenia.
  • Wykorzystuje węgiel aktywny do wyłapywania związków lotnych różnego pochodzenia koszt 50 zł.

 

 

 

 

 

Urządzenia filtrowentylacyjne – niestandardowe rozwiązania

 

W zależności od miejsca zamieszkania oraz jakości powietrza w otoczeniu filtry można modyfikować - można wykorzystać od czterech do dwóch filtrów.

Jeśli w domu obecna jest rekuperacja z filtracją wstępną i od systemu filtracji oczekujemy przede wszystkim oczyszczania powietrza z nieprzyjemnych zapachów, zalecany jest jedynie filtr dokładny oraz filtr węglowy. Jeśli zależy nam na powietrzu bezpiecznym dla alergików, możemy zamontować filtr dokładny i HEPA.

 

urządzenia do filtrowentylacji qfiltr

 

Jeśli jakość powietrza w Twoim otoczeniu jest niska albo bardzo niska, standardowe filtry ani filtry wstępne mogą nie wystarczyć. Tu firma poleca indywidualny dobór filtrów - otrzymasz najlepszą cenę za urządzenie które w pakiecie posiada filtry do oczyszczenia powietrza na najwyższym poziomie.Kontakt w sprawie produktów:

Aksfilter
Ul. Brzozowa 56
41-600 Świętochłowice
tel. (+48) 500 242 365
www: www.aksfilter.pl/sklep
www.qfiltr.pl
mail: wyślij wiadomośćFirma Aksfilter od wielu lat specjalizuje się w produkcji w wysokiej klasy urządzeń oczyszczających powietrze.W ofercie Aksfilter znajdują się artykuły do wentylacji, do lakierni oraz różnego rodzaju rekuperatorów i maszyn. Oferowane filtry powietrza znajdują zastosowanie w galeriach handlowych, obiektach przemysłowych, biurowych oraz domach jednorodzinnych.

filtry kieszeniowe » filtry kasetowe » filtry do rekuperatorów » włókniny filtracyjne » filtry absolutne - HEPA » filtry kasetowe minipleat » filtry kompaktowe » filtry do lakierni » filtry tłuszczowe » filtry węglowe do lakierni » filtry węglowe » węgiel aktywny » filtry FUN-Coil


...
Partnerzy i patroni

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm

 logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent