Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła EkoZefir

data aktualizacji: 09-07-2019, 07:32 – artykuł promocyjny

Firma Ekoklimax-Projekt jest producentem kompaktowych central wentylacyjnych Ekozefir o wydajnościach od 150m3/h do 12000m3/h w produkcji seryjnej. Centrale przeznaczone są do wentylacji obiektów, od małych jak domki jednorodzinne do dużych takich jak: restauracje czy hale produkcyjne.
 

  • Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła dla budownictwa mieszkaniowego do 1000 m3/h

centrala wentylacyjna RP-UPE

RP-UPE 350-700 m3/h

centrala wentylacyjna RO-SPE

RO-SPE 350-700 m3/h

centrala wentylacyjna RP-SPE

RP-SPE 150-800 m3/h

Centrale Ekozefir z wymiennikiem przeciwprądowym zaprojektowane z myślą o jak największej sprawności odzysku ciepła. Idealne do postawienia lub zawieszenia tam, gdzie dogodny jest pionowy układ króćców. Zaprojektowane z myślą o małych przestrzeniach. Są to płaskie podwieszane centrale wentylacyjne, przeznaczone do montażu w ciasnych przestrzeniach międzystropowych.
 
Minimalna wysokość i maksymalny odzysk ciepła, a wszystko to dzięki zastosowaniu wymiennika przeciwprądowego. Idealne do zawieszenia pod sufitem.

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła Ekozefir RK 350 UPE

RK-UPE 200-700 m3/h

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła Ekozefir RK -SPE/SP350 UPE

RK-SPE/SP 200-700 m3/h

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła Ekozefir RK -KPE

RK-KPE 200-700 m3/h

Uniwersalne Ekozefiry z rekuperatorem krzyżowym do postawienia lub zawieszenia wszędzie tam gdzie dogodny jest pionowy układ króćców. Zaprojektowane z myślą o małych przestrzeniach. Płaskie podwieszane centrale wentylacyjne przeznaczone do montażu w ciasnych przestrzeniach międzystropowych.
 
Klasyczna centrala wentylacyjna z rekuperatorem krzyżowym do postawienia lub powieszenia, z króćcami po bokach.

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła Ekozefir RK -EKE

RK-EKE 200-1000 m3/h

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła Ekozefir MINI-MAX

MINI-MAX 350-700 m3/h

 
Superenergooszczędne centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła do domów pasywnych i nie tylko. Szczególnie polecane do współpracy z gruntowym wymiennikiem ciepła. Minimum kosztów, maksimum energooszczędności - to idea serii central wentylacyjnych Mini-Max z wymiennikiem krzyżowym. Małe, kompaktowe i proste w obsłudze.  


  • Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła dla budownictwa przemysłowego powyżej 1000 m3/h

centrala wentylacyjna RO-SPE

RO-SPE 1000-2000 m3/h

centrala wentylacyjna RO-KPE

RO-KPE 1000-12000 m3/h

centrala wentylacyjna RP-SPE

RP-SPE 1000-3000 m3/h

Zaprojektowane z myślą o małych przestrzeniach. Są to płaskie podwieszane centrale wentylacyjne, przeznaczone do montażu w ciasnych przestrzeniach międzystropowych. Centrala klasyczna z króćcami na przeciwległych ścianach. Wyposażona w wymienniki obrotowe z wysoką sprawnością odzysku i odzyskiem wilgoci.
 
Maksymalne ograniczenie wymiarów i zwiększenie sprawności odzysku tych central wentylacyjnych osiągnięto poprzez zastosowanie wymiennika przeciwprądowego.

centrala wentylacyjna RK-UPE

RK-UPE 1000-1200 m3/h

centrala wentylacyjna RK-KPE

RK-KPE 1000-12000 m3/h

 
Uniwersalne centrale wentylacyjne z wymiennikiem krzyżowym z króćcami w górnej klapie. Można je umieścić na podłodze jak i na ścianie, czyli wszędzie tam, gdzie dogodny jest pionowy układ kanałów. Klasyczny układ króćców centrali pozwala na umieszczenie wszędzie tam gdzie dogodny jest poziomy układ kanałów.  


Zobacz więcej informacji o centralach wentylacyjnych EkozefirKontakt w sprawie produktów:

Ekoklimax-Projekt s.j.
ul. Podolska 13
85-055 Bydgoszcz
tel. (52) 321 24 53
www: www.ekoklimax.pl
mail: wyślij wiadomośćcentrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła Ekozefir » elementy wentylacyjne » klimatyzatory » nawilżacze » osuszaczePartnerzy i patroni

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       ebm Papst      VTS      Uniwersal     Metalplast        Rosenberg Klima        Klima-Therm         Klimor         Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent         Daikin         Ventec         Wigmors         Flop System Sp. z o.o.        Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm          

Systema
       Wienkra