AirShield: innowacyjna ochrona przestrzeni wewnętrznych

artykuł promocyjny

W erze, gdzie zdrowie i higiena stają się priorytetem, Wojewódzki Instalacje prezentuje nowatorskie podejście do dezynfekcji powietrza za pomocą swojego najnowszego produktu - AirShield. To nie tylko urządzenie, to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie utrzymania środowiska wewnętrznego w najwyższym standardzie czystości.

AirShield: innowacyjna dezynfekcja kanałów wentylacyjnych

 

Innowacyjna Technologia UV-C

 

AirShield wykorzystuje siłę promieniowania UV-C, aby skutecznie eliminować bakterie i grzyby. Promieniowanie UV-C powoduje uszkodzenia w materiale genetycznym mikroorganizmów, poprzez wnikanie do struktury genetycznej, w trakcie przepływu powietrza w kanale wentylacyjnym. Ta technologia zapewnia nie tylko skuteczną dezynfekcję, ale także stwarza warunki, w których powietrze jest prawdziwie czyste i wolne od drobnoustrojów.

 

Skuteczność w każdym detalu

 

Badania przeprowadzone na AirShield potwierdzają jego zdolność do redukcji mikroorganizmów w różnych środowiskach, od hoteli po biura. Otrzymane wyniki potwierdzają, że to nie tylko obietnice, ale konkretne rezultaty, które sprawiają, że AirShield wyróżnia się na tle innych rozwiązań. Przeprowadzono serię badań, w kilku dziedzinach. Badania obejmowały mikrobiologię, akustykę, bezpieczeństwo ludzi oraz wpływ na przepływ powietrza w kanale wentylacyjnym. Kluczowe były badania mikrobiologiczne, prowadzono je w wielu etapach. Początkowo badania miały na celu sprawdzenie wpływ lamp na stężenie zanieczyszczeń w powietrzu po ich zamontowaniu. W następnym etapie badań urządzenie poddano modernizacji w celu poprawy warunków jego działania. W ostatnim etapie badań mikrobiologicznych potwierdzono działanie AirShield w warunkach rzeczywistych oraz ustalono, iż redukcja bakterii sięga ponad 80%, a grzybów ponad 75% w pomieszczeniu. Badania akustyczne również były istotne ze względu na komfort osób przebywających w pomieszczeniu. Maksymalny poziom hałasu od urządzenia nie przekracza 30 dB. W trakcie badań potwierdzono również, iż urządzenie AirShied praktycznie nie wpływa na opory przepływającego powietrza w kanale wentylacyjnym, zaobserwowano maksymalny wzrost o 4%.

 

Bezpieczny montaż, bezpieczne korzystanie

 

Jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają AirShield, jest prostota montażu. Instalacja jest szybka i efektywna, a ingerencji w instalację wentylacji jest minimalna. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się czystym powietrzem bez zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu oraz pracy. Bezpieczeństwo ludzi przebywających w pomieszczeniu również potwierdzono badaniami.

Airshield- budowa i działanie

 

Wielofunkcyjność w działaniu

 

AirShield nie tylko eliminuje mikroorganizmy - neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, tworząc świeże i przyjemne środowisko. To urządzenie, które spełnia różnorodne potrzeby, sprawiając, że korzystanie z przestrzeni wewnętrznych staje się przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

 

Bezpieczeństwo ludzi na pierwszym miejscu

 

Bezpieczeństwo użytkowników to priorytet dla zespołu tworzącego AirShield. Urządzenie działa w trybie ciągłym, nawet gdy ludzie przebywają w obszarze działania urządzenia. Koncepcja zintegrowanego bezpieczeństwa ludzi sprawia, że korzystanie z urządzenia jest komfortowe i bezpieczne.

 

Podsumowanie: Przyszłość Czystego Powietrza

 

AirShield od Wojewódzki Instalacje nie tylko dostarcza czyste powietrze, ale wprowadza nowe standardy higieny w przestrzeniach wewnętrznych. Jego innowacyjna technologia, efektywność w redukcji mikroorganizmów i bezpieczeństwo użytkowników sprawiają, że staje się ono kluczowym elementem w trosce o zdrowie i komfort każdego środowiska. AirShield to krok w kierunku czystszego i bezpieczniejszego jutra.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020.

Projekt współfinansowany przez Unię EuropejskąOpracowanie: Redakcja
Żródło: Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o.- Sp.k.
Partnerzy i patroni

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm

 logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent