Wentylatory i systemy wentylacji Klimawent

artykuł promocyjny

Nowoczesne systemy wentylacji i wentylatory wyróżniające się innowacyjnymi funkcjami to trzon oferty firmy Klimawent., Urządzenia są wykonywane na podstawie autorskich projektów specjalistów-inżynierów. Precyzyjny projekt i dokładnie wykonana konstrukcja zapewnia bezawaryjne działanie przez wiele lat. Wentylatory tej marki są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale i ciche, co zapewnia spokój przy stanowisku pracy.

Wentylatory oferowane przez Klimawent mogą pracować samodzielnie lub też wchodzić w skład większego, rozbudowanego systemu wentylacyjnego. Projektowane i wykonywane przez firmę urządzenia do wentylacji pomieszczeń są cały czas poddawane modyfikacjom i ulepszane, w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania ich użytkowników.


Wentylatory promieniowe

Wentylatory promieniowe


Wentylatory średniociśnieniowe przeciwwybuchowe

Wentylatory średniociśnieniowe przeciwwybuchowe do wentylacji miejscowej


Wentylatory niskociśnieniowe

Wentylatory niskociśnieniowe przeciwwybuchowe do wentylacji ogólnej


Wentylatory promieniowe w obudowie

Wentylatory promieniowe w wytłumionej obudowie


Wentylatory oddymiające

Wentylatory oddymiające i wysokotemperaturowe

 

Urządzenia do wentylacji przemysłowej w ofercie Klimawent


Jednym z obszarów, w których specjalizuje się firma, jest dostarczanie rozwiązań w zakresie wentylacji przemysłowej. Urządzenia opracowuje zgodne z wymaganiami wielu różnych branż, dostosowane do ich specyficznych wymagań.

W ofercie Klimawent można znaleźć wentylatory przemysłowe dostosowane do pracy nawet w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych. Przykładem mogą być modele wysokotemperaturowe, które mogą pracować w temperaturach sięgających nawet 120 stopni. W sprzedaży również wentylatory transportowe wykonane z chemoodpornych materiałów, które sprawdzą się do przenoszenia powietrza zanieczyszczonego agresywnymi związkami chemicznymi. W miejscach zagrożonych wybuchem najlepiej zastosować natomiast wentylatory przeciwwybuchowe. Wśród produktów Klimawent dostępne są także wentylatory oddymiające, które pozwalają szybko i łatwo usunąć z pomieszczeń dym, ciepło oraz spaliny, będące skutkiem wystąpienia pożaru.

W asortymencie Klimawent znajdują się urządzenia dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów, dlatego obejmuje on wentylatory nawiewne i wyciągowe. Zważając na rozmaitość stosowanych obecnie instalacji, są to zarówno wentylatory osiowe, jak i urządzenia promieniowe. Aby ułatwić klientom wpasowanie urządzeń w przygotowywany system i tym samym wyeliminować kłopoty z ich montażem, wprowadzono do oferty wentylatory dachowe, ścienne i kanałowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń przeznaczonych do wentylacji różnego rodzaju przestrzeni. W ramach każdego rodzaju wentylatora oferowany jest cały typoszereg, co pozwala na ich zastosowanie do wentylacji zarówno w pomieszczeniach o małej kubaturze, jak i w dużych halach przemysłowych.

 

Gdzie sprawdzają się wentylatory wyciągowe?


Wentylatory wyciągowe 
znajdują szerokie zastosowanie w licznych branżach przemysłu. Równie dobrze sprawdzają się w przemyśle spożywczym, jak i maszynowym oraz precyzyjnym. Co jednak szczególnie istotne – wentylatory wyciągowe znajdują też zastosowanie w obiektach mieszkalnych oraz magazynowych. Prawdę mówiąc, trudno wyobrazić sobie halę hipermarketu, magazynu, czy też fabryki, która nie została wyposażona w tego typu systemy.

Wentylatory wyciągowe Klimawent, różnią się co do parametrów, stąd jedne modele doskonale zdają egzamin w obiektach o imponującym metrażu i kubaturze, inne natomiast nadają się do tego, by instalować je w mniejszych, a niekiedy nawet kameralnych przestrzeniach. Warto jednak podkreślić, że bez względu na zmienne, wszystkie oferowane wentylatory wyciągowe cechują się doskonałą wytrzymałością oraz żywotnością, która pozwala uniknąć częstej konieczności serwisowania.

 Kontakt w sprawie produktów:

Klimawent S.A.
ul. Chwaszczyńska 194
81-571 Gdynia
tel. (58) 629 64 80
www: www.klimawent.com.pl
mail: wyślij wiadomośćodciągi stanowiskowe » urządzenia filtracyjne pyłowe » urządzenia filtracyjne gazowe » urządzenia odpylające » stanowiska do malowania natryskowego » separatory mgły olejowej » wentylatory dachowe » wentylatory ścienne » wentylatory przenośne » wentylatory do odciągów stanowiskowych » wentylatory transportowe » wentylatory kanałowe » wentylatory wysokociśnieniowe » wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym » odciągi bębnowe » szynowe systemy ssące » balansowe odciągi spalin » wiszące odciągi spalin

Facebook Klimawent S.A.     Linkedin Klimawent S.A.

Partnerzy i patroni

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm

 logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent