KLIMOR i KAISAI na Targach Mostra Convegno 2022 w Mediolanie

data aktualizacji: 23-05-2022, 06:09 – artykuł promocyjny

42 edycja międzynarodowych targów MCE Mostra Convegno Expocomfort odbędzie się już 28 czerwca i będzie trwała do 1 lipca bieżącego roku. Wystawcy oraz odwiedzający spotkają się ponownie po spowodowanej panującą pandemią kilkuletniej przerwie w nowoczesnym Mediolańskim Centrum Wystawienniczym RHO na największych, prestiżowych, światowych targach w branży instalacji sanitarnych, wodnych i grzewczych, a także systemów wentylacji i klimatyzacji. Grupa Klima-Therm już po raz drugi zaprezentuje na targach zupełnie nową gamę rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podstawie portfolio marki KLIMOR i KAISAI.

Międzynarodowe targi MCE w Mediolanie

Mostra Convegno Expocomfort (MCE)  to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży HVACR. Targi te niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród branżystów z całego świata. Wystawa podzielona jest na pięć głównych ekspozycji dedykowanych klimatyzacji i wentylacji, instalacjom wodnym, grzewczym, automatyce oraz energii odnawialnej.

Podczas czterodniowego wydarzenia w Mediolanie, na liczącym 104,5 m kw. stoisku Grupy Klima-Therm, odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą gamą rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty marki KLIMOR i KAISAI.

Portfolio eksponowanych urządzeń marki KLIMOR obejmować będzie m.in. centrale wentylacyjne z grupy Plug&Play Ready przeznaczone do budownictwa rezydencjonalnego i komercyjnego.

Grupę produktów Residential Ventilation Unit reprezentować będzie jednostka Klimor KCX+ 300 z górnym podłączeniem kanałów, wyposażona m.in. w rekuperator przeciwprądowy, wentylatory EC i automatykę z zadajnikiem dotykowym 4,3”, współpracującą szeroką gamą wyposażenia peryferyjnego.

W tej grupie będziemy mogli zobaczyć także jeden z wariantów centrali podwieszanej Klimor EVO-T+. Prezentowana jednostka została przygotowana z krzyżowym przepływem powietrza i wyposażona w rekuperator przeciwprądowy z 100% by-passem oraz nagrzewnicą wodną.

Linia Commercial Ventilation Unit reprezentowana będzie przez urządzenie Klimor EVO-S COMPACT w wykonaniu wewnętrznym, w konstrukcji opartej o szkielet kompozytowy i panele z izolatorem mostka cieplnego. Cechą charakterystyczną tego, składającego się z 11 wielkości typoszeregu jest zwarta konstrukcja i możliwość indywidualnej konfiguracji standardu i wyposażenia w certyfikowanym przez Eurovent Certita Certification autorskim programie doboru Klimor Air Designer.

Ekspozycja targowa marki KAISAI obejmować będzie flagowe urządzenia klimatyzacyjne z segmentu RAC i LCAC, na czele z nowymi modelami klimatyzatorów ściennych KAISAI HOT, KAISAI ONE+ i KAISAI #290. Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się także nowoczesne rozwiązania z zakresu OZE, w tym pompy ciepła R32 z serii Arctic w wersji split i monoblok oraz będące nowością w ofercie marki pompy ciepła działające w oparciu o czynnik chłodniczy R290, a także nowe modele modułów i inwerterów fotowoltaicznych.

Grupa Klima-Therm na Targach Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2022) zaprezentuje się już się po raz drugi. Doświadczenie zdobyte podczas edycji w 2018 roku, ale przede wszystkim ogromne zainteresowanie naszymi produktami, umocniły nas w przekonaniu, iż obecność na tak prestiżowej wystawie przyczyni się zarówno do wzmocnienia rozpoznawalności firmy, jak i zwiększenia dynamiki sprzedaży eksportowej - mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

42. edycja targów MCE 2022 odbędzie się w dniach 28 czerwca - 1 lipca na terenie centrum targowego Fiera Milano. Stoisko rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty marki KLIMOR i KAISAI zlokalizowane będzie w hali 13 i oznaczone numerem C12. Klima-Therm serdecznie zaprasza!Kontakt w sprawie produktów:

Klimor Sp. z o.o.
ul. B. Krzywoustego 5
81-035 Gdynia
tel. (58) 783 99 99
www: klimor.com
mail: wyślij wiadomośćDla domu:
Kompaktowa centrala regeneracyjna KCO » Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w wykonaniu standardowym - EVO-S » Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne podwieszane - EVO- T » Kompaktowa centrala rekuperacyjna KCX+ » Elementy sieci wentylacyjnej

Dla biura:
Kompaktowa centrala regeneracyjna KCO » Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w wykonaniu standardowym - EVO-S » Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne podwieszane - EVO- T » Kompaktowa centrala rekuperacyjna KCX+ » AGB AGC aparaty

Dla przemysłu:
Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w wykonaniu standardowym - EVO-S» Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne podwieszane - EVO- T » AGB AGC aparaty » Elementy sieci wentylacyjnej

Dla szpitali:
Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w wykonaniu higienicznym - EVO-H » Stropy laminarne - NSL » Moduł recyrkulacyjny -  EVO-H MRH » Nawiewniki z filtrami absolutnymi

Dla basenów:
Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w wykonaniu basenowym  - EVO-P » Elementy sieci wentylacyjnej

Dla rynku morskiego:
Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w wykonaniu morskim  - EVO- MPartnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech

Temat miesiaca

Liquid Technologies