To już 25 lat z INTERsoft!

artykuł promocyjny

Od ćwierć wieku marka INTERsoft jest obecna na mapie rynku oprogramowania w Polsce, a od kilku lat również na świecie. Założycielem firmy jest absolwent Politechniki Łódzkiej mgr inż. budownictwa Jarosław Chudzik, który kontynuował swoją edukację w Niemczech i przez wiele lat pracował w jednej z największych wówczas niemieckich firm informatycznych z branży budowlanej, mb-Software AG.

ArCADia 14

Pierwszym krokiem w historii firmy była lokalizacja i sprzedaż na rynku polskim programu ArCon – ówczesnego bestsellera mb-Software AG. Na tym etapie firma składała się zaledwie z kilku osób. Dopiero sukces programu ArCon pozwolił na błyskawiczny rozwój INTERsoft i dał mocne podstawy do rozpoczęcia prac nad własnymi aplikacjami inżynierskimi.

W 2000 roku w sprzedaży pojawił się Konstruktor – pierwszy autorski, modułowy program przeznaczony dla konstruktorów, a w 2004 dołączył do niego program R3D3-RAMA 3D.

W międzyczasie INTERsoft jako jeden z pierwszych członków przystąpił do Konsorcjum ITC grupującego firmy z całego świata piszące wspólnie program IntelliCAD.

IntelliCAD

Oferta autorskiego oprogramowania ciągle się powiększała. Duży sukces odniosła ArCADia-TERMO, program do sporządzania świadectw i audytów energetycznych.

W 2007 roku Prezes Jarosław Chudzik podjął kontrowersyjną jak na tamte czasy decyzję o rozpoczęciu prac nad systemem oprogramowania, za pomocą którego można by stworzyć jeden obiektowy model budynku łączący w sobie architekturę, konstrukcję i instalacje.

Idea BIM nie była wtedy jeszcze popularna i niewiele osób wierzyło w sens takiego multibranżowego oprogramowania.

Po wielu próbach stworzenia optymalnej architektury systemu i dzięki wysiłkowi całej załogi udało się wcielić w życie ten nowatorski plan – system ArCADia BIM, obecnie rozbudowany do kilkudziesięciu modułów, jest dziś sztandarowym produktem firmy.

ArCADia BIM 14


Tak wyjątkową rocznicę powstania firma INTERsoft chce uczcić specjalną ofertą skierowaną do swoich Klientów.


SZCZEGÓLNIE POLECANE:

(wszystkie podane ceny są cenami netto)


Rabat 60% – 1 960,- zamiast 4 970,-

ArCADia BIM PLUS 14 – oparty na BIM program CAD do tworzenia dokumentacji budowlanej i generowania międzybranżowego modelu BIM. Umożliwia modelowanie brył ACIS.


Rabat 65% – 1 480,- zamiast 4 350,-

ArCADia BIM 14 – oparty na BIM program CAD do tworzenia dokumentacji budowlanej i generowania międzybranżowego modelu BIM.


Rabat 70% – 850,- zamiast 2 850,-

ArCADia BIM LT 14 – funkcjonalny i łatwy w obsłudze program CAD przeznaczony dla branży budowlanej, umożliwiający tworzenie dokumentacji technicznej w BIM.


Rabat 70% – 1 400,- zamiast 4 680,-

R3D3-RAMA 3D 19 – program CAE pozwalający na projektowanie dowolnych płaskich i przestrzennych układów prętowych według norm PN i PN-EN.


Rabat 90%, – 1 232,- zamiast 12 320,-

Konstruktor, pakiet 19 modułów – zestaw programów doobliczeń konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych z generowaniem rysunków DXF.


Rabat 60% – 2 544,- zamiast 6 360,-

EuroZłącza 5.0 – pakiet programów do wymiarowania i automatycznego tworzenia rysunków wykonawczych DXF połączeń stalowych i zakotwień, według Eurokodów.


Rabat 68% – 670,- zamiast 2 160,-

INTERsoft-INTELLICAD 2022 – CAD do tworzenia profesjonalnej dokumentacji technicznej 2D i 3D.

INTELLCAD

 

Wszystkie promocje urodzinowe >>Kontakt w sprawie produktów:

INTERsoft sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 85/87 (6 piętro)
90-057 Łódź
tel. +48 42 6891111
www: www.intersoft.pl
mail: wyślij wiadomośćProgramy CAD: Projektowanie wnętrz » Konstrukcje stalowe » Konstrukcje żelbetowe » Konstrukcje drewniane » Normy budowlane Eurokod PN-EN » Instalacje sanitarne i wodociągowe » Instalacje elektryczne » Audyt i certyfikacja energetyczna » Projektowanie ogrodów i terenów zielonych

Facebook INTERsoft sp. z o.o.     Youtube INTERsoft sp. z o.o.     Instagram INTERsoft sp. z o.o.     Pinterest INTERsoft sp. z o.o.

Partnerzy i patroni

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                     

 logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent