Klimatyzatory TCL i Mistral czekają w magazynach Lindab

artykuł promocyjny

Lindab podjął decyzję o zmagazynowaniu większej liczby klimatyzatorów, by zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniu klientów, ceniących szybką dostępność towaru. Jak wiadomo długi czas dostaw wydłuża całe zamówienie. Teraz szeroka oferta urządzeń klimatyzacyjnych dostępna jest w magazynach od ręki.

Lindab zdecydował się na zmagazynowanie dużej liczby klimatyzatorów marek TCL i Mistral. To odpowiedź na ograniczoną dostępność produktów, wydłużone terminy dostsaw i stale rosnące ceny. Firma może lepiej spełniać oczekiwania klientów, którym zależy na wysokiej jakości sprzętu, przystępnych cenach i jak najszybszej dostawie.

Klimatyzatro ścienny TCLKlimatyzator ścienny TCL

Klimatyzator kasetonowy TCL

Lindab jest oficjalnym dystrybutorem klimatyzatorów TCL na Polskę. W jego ofercie można znaleźć efektywne jednostki ścienne SPLIT (Ocarina, Elite, Era) i systemy MULTRI SPLIT (FMA), w tym jednostki wewnętrzne ścienne i kasetonowe. To co wyróżnia klimatyzatory TCL to nowoczesne, stylowe wzornictwo, wysoka klasa energetyczna A++/A+ i działanie na ekologiczny czynnik R32. TCL oferuje urządzenia z szeregiem nowoczesnych i intuicyjnych funkcji - Sterowanie za pomocą Wi-Fi, Jonizacja powietrza, Gentle Wind, Nawiew 3D oraz Autoczyszczenie. Wymienione funkcje podnoszą komfort użytkowania urządzenia i przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Klimatyzator ścienny MistralKlimatyzator ścienny Mistral

Klimatzyator kasetonowy Mistral

Urządzenia Mistral są produkowane w Chinach przez jedną z największych firm branży klimatyzacyjnej. Odpowiadają najwyższym standardom jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty. Tym, co wyróżnia klimatyzatory Mistral, jest sprężarka nowej generacji, zapewniająca pełną niezawodność działania. Mistral to sprzęt, który łączy wysoką funkcjonalność i nowoczesny wygląd, a wszystko to jest dostępne w przystępnej cenie.

 

Więcej o klimatyzatorach TCL oraz Mistral dowiesz się na stronie www.lindab-polska.pl
Partnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji  Uniwersal  ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai              VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech          logo armacell     Matervent

Temat miesiaca