jesteś tu: strona główna / ogrzewanie

Winterwarm Polska - innowacja i wyznaczanie trendów technologicznych w ogrzewaniu

data aktualizacji: 31-08-2021, 04:07 – artykuł promocyjny

W ostatnich latach nie trudno zauważyć, że rynek ogrzewania jest jednym z najciekawiej rozwijających się rynków przemysłu budowlanego. Ciągłe innowacje, powstawanie nowych trendów technologicznych, zmiany w zasadach bezpieczeństwa i efektywności ekonomicznej są wyznaczane zarówno przez całą branżę jak i pojedyncze jednostki.

Jedną z nich jest marka Winterwarm, której tradycja i doświadczenie na rynku Europejskim sięgają ponad 80 lat. Jako grupa zorganizowała przez ostatnie kilkanaście lat tysiące udanych realizacji, a dla Polaków, jest dostępna nieprzerwanie od 20 lat.

Winterwarm Polska - innowacja i wyznaczanie trendów technologicznych w ogrzewaniu

W okresie prowadzonej w Polsce działalności Winterwarm Polska dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny dostawca. Przemawiają za tym nie tylko wielopoziomowość funkcjonowania, szeroki wybór produktów do każdego typu obiektów, ale przede wszystkim pozytywne opinie Klientów.

Działania Winterwarm bazują na kilku kategoriach urządzeń:

 

Zakres stosowanie obejmuje wszelkiego typu hale przemysłowe, produkcyjne, magazynowe, warsztaty, budynki o konstrukcji typowej jak i hale namiotowe (w tym pneumatyczne).

 

Winterwarm Polska zalicza się do wąskiego grona innowatorów ogrzewania i od lat wyznacza trendy na rynku, czego świetnym przykładem jest wprowadzenie do sprzedaży pierwszej nagrzewnicy elektrycznej, Winterwarm EH. Stworzenie sklepu internetowego Winterwarm Polska miało znakomity wpływ na usprawnienie kontaktów handlowych z partnerami i klientami. Zakupy towarów jak i pozyskanie niezbędnych informacji technicznych stało się prostsze i szybsze.

Winterwarm Polska - innowacja i wyznaczanie trendów technologicznych w ogrzewaniu

Firma utrzymuje najwyższe standardy bezpieczeństwa a urządzenia spełniają najnowsze wymogi dotyczące poziomów efektywności ekonomicznej. Kieruje się zasadami poszanowania środowiska naturalnego, energii i zasobów naturalnych.

 

Nagrzewnica EH -  charakteryzują się świetnie dostosowanymi do potrzeb klientów mocami grzewczymi i mogą być doskonałym uzupełnieniem istniejących systemów ogrzewania. Ponadto ich zastosowanie wpływa na poprawę jakości powietrza w  otoczeniu. Sprawdź więcej!

 

Nagrzewnica XR+ - najbardziej nowoczesne nagrzewnice gazowe dostępne obecnie na rynku, które cechują się kompaktowością, łatwym montażem oraz bardzo efektywnym mechanizmem rozprowadzania powietrza. Unikatowa konstrukcja wymiennika ciepła poszerza możliwości zastosowania urządzeń oraz poprawia równomierność ogrzewania.  Sprawdź więcej!

 

Promiennik gazowy WR U/L - wytwarza i przekazuje ciepło w postaci promieniowania cieplnego. Jest świetnie dostosowany do pracy w obiektach wysokich, o słabej izolacji termicznej, w ogrzewaniu strefowym i wszędzie tam gdzie istotna jest czystość powietrza.  Zastosowanie w promiennikach HE dwóch ekranów aluminiowych, pomiędzy którymi znajduje się powietrze, w znaczący sposób ogranicza straty konwekcyjne i usprawnia pracę promiennika zwiększając strumień efektywnego ciepła radiacji do 70%. Sprawdź więcej!

 

Rozwój. Winterwarm nigdy nie spoczął na laurach i nie zamierza tego zrobić. W ramach realizacji celów nakreślonych przez klientów od ponad pięciu lat opiera się o serwis profesjonalnej firmy serwisowej Supportech, dzięki czemu zapewnia klientom komfort obsługi serwisowej urządzeń.

 

Supportech to największa i najbardziej kompleksowa firma oferująca usługi serwisowe w branży obiektów halowych. Ponadto Supportech prowadzi wynajem urządzeń grzewczych i chłodniczych oraz szereg usług związanych z utrzymaniem i remontami budynków. Przekonaj się sam odwiedzając stronę internetową.

Winterwarm Polska - innowacja i wyznaczanie trendów technologicznych w ogrzewaniu

W związku z sukcesywnym wprowadzaniem nowych modeli urządzeń i poszerzaniem oferty, a przede wszystkim usług, poszukiwai są lokalni dystrybutorze, chcący podjąć współpracę z Winterwarm Polska. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy.

 

Poznaj firmę :

Prezentacja firmy Winterwarm Polska

 

Ogrzewanie Przemysłowe

 

Ogrzewanie Agrarne

 

Prezentacja firmy SupportechKontakt w sprawie produktów:

Winterwarm Polska Sp. z o.o.
ul. Wiejska 32A
62-020 Swarzędz / Jasin
tel. +48 603 586 500
www: www.winterwarm.pl
www.ogrzewaniekurnikow.pl
www.sklep.winterwarm.pl
mail: wyślij wiadomośćurządzenia grzewcze: nagrzewnice gazowe » nagrzewnice wodne » nagrzewnice elektryczne » ogrzewacze gazowe ścienne » ogrzewacze podsufitowe
urządzenia grzewczo-wentylacyjne:
nagrzewnice gazowe grzewczo-wentylacyjne » nagrzewnice gazowe kanałowe » centrale grzewczo-wentylacyjne » gazowe centrale grzewczo-klimatyzacyjne » nagrzewnice stacjonarne » aparaty grzewczo-wentylacyjne
kurtyny powietrzne:
kurtyny powietrzne z nagrzewnicą » kurtyny powietrzne bez nagrzewnicy
promienniki gazowe
destratyfikatory:
destyfikatory powietrza » wentylator sufitowy
drzwi
» bramy przemysłowe » napędy » ogrodzenia » automatyka
systemy oddymiania detekcja gazu
chłodzenie ewaporacyjne
ogrzewanie agrarne ogrzewanie kurników, ogrzewanie ferm

serwis grzewczo – wentylacyjny
usługi grzewczo – wentylacyjnePartnerzy i patroni

 

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab     VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech           Matervent

Temat miesiaca

Jak usunąć pył z powietrza na stanowisku pracy?