RED OPTIMISE: nowa generacja usług cyfrowych Carel

artykuł promocyjny

RED Optimise od Carel to nowej generacji usługi cyfrowe stworzone w celu poprawy jakości i wydajności w zarządzaniu różnymi technologiami w handlu detalicznym, przemyśle, logistyce oraz zastosowaniach komercyjnych. Platformę cechują przede wszystkim innowacyjność pod względem treści, technologii i interfejsu, a to sprawia, że platforma staje się doskonałym rozwiązaniem do kontrolowania systemów i redukcji kosztów operacyjnych. RED Optimise daje takie korzyści jak: zoptymalizowane zużycie energii, lepsza jakość przechowywania produktów, niższe koszty konserwacji oraz komfort w pomieszczeniach.

Red Optimise

Platforma RED Optimise, która steruje całym systemem i wszystkimi połączonymi gablotami jest portalem internetowym przeznaczonym do scentralizowanego zarządzania wieloma obiektami, który zbiera i przetwarza dane z każdego zainstalowanego systemu i jednostki, w taki sposób, aby dostarczyć wartościowych informacji dzięki intuicyjnym pulpitom nawigacyjnym, zaawansowanym algorytmom i czytelnym komunikatom oraz sugestii dotyczących możliwych optymalizacji. Poziom cyfryzacji i łączności dostępny aktualnie w systemach dzięki nowym rozwiązaniom monitorującym CAREL pozwala pozyskiwać dane z różnych zainstalowanych technologii. Nowy portal optymalizacji RED faktycznie umożliwia efektywne wykorzystanie tych danych, dostarczając informacje w użyteczny i łatwo porównywalny sposób. Technologie takie jak: systemy oświetleniowe, klimatyzacyjne i grzewcze, obwody chłodnicze, zespoły sprężarkowe, panele elektryczne i liczniki energii produkowane są na różnych miejscach na całym świecie i instalowane przez różnych pracowników technicznych, każdy z innymi procedurami, nawykami i doświadczeniem: z tych powodów systemy zainstalowane w danej lokalizacji mogą się bardzo różnić pod względem konfiguracji i wydajności. Bez względu na to, przez kogo urządzenie zostało wyprodukowane lub zastosowanej technologii, CAREL gwarantuje, że niezbędne informacje są zawsze dostępne. Optymalizacja RED pozwala na scentralizowanie informacji, przetwarzanie niezbędnych danych tak, aby był łatwych dostęp do nich i można byłoby je łatwo wykorzystać w celu zidentyfikowania ewentualnych problemów lub spadków wydajności, a następnie szybkiego przywrócenia optymalnych warunków.

RED Optimise sortuje i analizuje informacje na podstawie geolokalizacji, po to, by zaproponować prosty i intuicyjny przegląd zarządzanych systemów. Dzięki temu można porównać wszystkie dane od wszystkich lokalnych nadzorów, aby zidentyfikować i przeanalizować zarówno problemy do rozwiązania, jak i wydajne konfiguracje, które można powielić w innych systemach, aż do poziomu pojedynczego urządzenia. Rzeczywiście, dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji do przekształcania podstawowych danych w cenne informacje, sieci sklepów, centra logistyczne i producenci mogą wykorzystać RED Optimise do poprawy swoich procesów i jakości pracy, za pomocą specjalnych raportów i analiz. Co najważniejsze, bezpieczeństwo infrastruktury optymalizacji RED zapewnia ochronę informacji poprzez szyfrowanie danych, stosowanie protokołów zgodnych ze standardami bezpieczeństwa oraz okresowe audyty przeprowadzane przez CAREL i jej partnerów.

 

IoT wspiera zrównoważony rozwój sieci handlowych

 

Wykazano, że rozwiązania Internetu rzeczy (IoT) pomagają sprzedawcom żywności w utrzymaniu jakości i bezpieczeństwa żywności przy jak najmniejszym zużyciu energii. Technologia IoT zapewnia utrzymanie odpowiednich temperatur w celu optymalnej konserwacji żywności, zarówno świeżej, jak i mrożonej, redukując odpady nawet o 40% i maksymalizując efektywność energetyczną całego łańcucha chłodniczego, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, oświetlenia i nie tylko.

Zmniejszenie kosztów energii i marnowania żywności, nie tylko powoduje, że świat handlu detalicznego jest zdrowy i dochodowy, ale również przyczynia się do bardziej ekologicznej i zrównoważonej planety. Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat rozwiązania IoT pozwoliły sprzedawcom żywności zaoszczędzić 37 milionów dolarów, zmniejszając ilość odpadów z powodu nieprawidłowej konserwacji o 40% i unikając ponad 2 milionów ton emisji CO2.Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław
tel. 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomośćAlfaco Polska Sp. z o.o. to czołowy dystrybutor kompleksowych rozwiązań w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych. Portfolio firmy obejmuje wszystkie elementy składowe pozwalające na budowę kompletnych instalacji.

klimatyzatory » agregaty wody lodowej » klimakonwektory » nawilżacze » automatyka do central klimatyzacyjnych » sprężarki » agregaty skraplające » chłodnice, skraplacze, wymienniki ciepła » automatyka dla chłodnictwa » wentylatory » komponenty dla producentów pomp ciepła » oświetleniePartnerzy i patroni

  Wienkra   AUX   Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji  Uniwersal  ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm           logo bartosz         Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai              VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech          logo armacell     Matervent

Temat miesiaca