Klimatyzatory pomagające w walce z koronawirusem

artykuł promocyjny

Czy klimatyzacja może pomóc w walce z koronawirusem? Teraz już tak! Dzięki zastosowaniu funkcji STERYLIZACJA UV-C w wybranych modelach HAIER klimatyzacja stała się urządzeniem, które nie tylko przyniesie ulgę w upalne dni, lecz teraz także ochroni przed wirusami i bakteriami.

 

Poznaj zasadę działania i skuteczność klimatyzacji z funkcją STERYLIZACJA UV-C

 

Wbudowana w klimatyzator lampa LED naświetla promieniami UV-C powietrze przepływające przez klimatyzator. Promieniowanie UV-C  działa na kwasy nukleinowe wirusów i bakterii, uniemożliwiając ich dalsze namnażanie i infekowanie. Lampa LED UV-C emitująca promieniowanie w klimatyzatorach HAIER została maksymalnie zabezpieczona, przez co nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt znajdujących się w pomieszczeniu. Funkcję włącza się i wyłącza za pomocą przycisku na pilocie. Urządzenie zostało skonstruowane jednak w taki sposób, że po otwarciu obudowy klimatyzatora funkcja STERYLIZACJA UV-C zostaje natychmiast automatycznie wyłączona, by nie spowodować zagrożenia dla zdrowia (negatywnego wpływu na oczy czy skórę). Klimatyzatory z funkcją STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%* pozwalają cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem – tam gdzie najbardziej tego potrzebujesz.

Przegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusem

Funkcja STERYLIZACJA UV-C wykorzystuje znane i wykorzystywane tak naprawdę od lat promieniowanie UV-C. Dotychczas wykorzystywane było one w medycynie, zazwyczaj w warunkach szpitalnych, czy też gabinetach medycznych. Dzięki innowacyjnej technologii teraz jest możliwe wykorzystanie technologii sterylizacji również w  warunkach domowych.

Przegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusem

 

Klimatyzacja a koronawirus – wybierz urządzenie, które zapewni powietrze wolne od wirusów:

 

FLEXIS Plus White Mat/Black Mat/ Silver Shine

  • Unikalny design dostępny w trzech wersjach kolorystycznych jest idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni biurowych, hotelowych i domowych.

Przegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusemPrzegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusemPrzegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusem

  • Klimatyzatory FLEXIS Plus są jednym z najcichszym urządzeń na rynku – cechują się bardzo cichą pracą, na poziomie nawet 16 dB (A). Użytkownik nie usłyszy pracy klimatyzatora, gdy urządzenie będzie włączone.

Przegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusem

  • Dodatkowo klimatyzator Flexis Plus wyposażony został w funkcję 56°C Steri Clean, która skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła.
  • Klimatyzator wyposażony został w czujnik ECO badający obecność użytkowników w pomieszczeniu. W momencie, gdy czujnik nie zarejestruje obecności człowieka urządzenie przejdzie w stan czuwania, oszczędzając energię.

Przegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusem

  • Wszystkie klimatyzatory HAIER wyposażyliśmy w możliwość sterowania Wi-Fi w standardzie. Oznacza to wysoki poziom komfortu dla użytkownika. Od teraz ustawisz pracę klimatyzatora w drodze do domu, tak abyś już po przekroczeniu progu domu poczuł przyjemny powiew chłodu.

Przegląd klimatyzatorów, które pomogą w walce z koronawirusem

  • Tryby pracy klimatyzatora FLEXIS Plus: chłodzenie / grzanie / wentylator / osuszanie


PEARL Plus

  • Urządzenie o uniwersalnym designie i kompaktowej konstrukcji zapewni czyste powietrze w każdym pomieszczeniu. Sterowanie Wi-Fi w standardzie zapewni wysoki komfort użytkowania.

  • Klimatyzator z funkcją Coanda Plus, zapewnia większy zasięg strumienia powietrza oraz równomierne dotarcie do każdej części pomieszczenia.

  • Wielokrotnie nagradzana funkcja Self Clean, w którą wyposażyliśmy klimatyzatory HAIER, to technologia samoczyszcząca, która polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku klimatyzatora. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Technologia samoczyszcząca w klimatyzatorach HAIERWięcej informacji dostępnych na stronie >> www.haier-ac.plKontakt w sprawie produktów:

REFSYSTEM Sp. z o.o.
ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
tel. +48 695 930 647
www: www.haier-ac.pl
mail: wyślij wiadomośćKlimatyzatory Split i Multi Split

Facebook REFSYSTEM Sp. z o.o.     Youtube REFSYSTEM Sp. z o.o.     Instagram REFSYSTEM Sp. z o.o.

Partnerzy i patroni

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm

 logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors          Kaisai         VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent