Najlepsza inwestycja w domu - klimatyzator

data aktualizacji: 26-03-2021, 12:30 – artykuł promocyjny

Nastały czasy, w których większość czasu spędzamy w domach. W co zainwestować w 2021 roku, aby żyło i mieszkało nam się jeszcze lepiej? W klimatyzator. A dlaczego, dowiesz się z poniższego artykułu.

Najlepsza inwestycja w domu - klimatyzator

 

Z roku na rok bardziej gorąco.

 

Do tej pory większość z nas spędzała upalne dnie w pracy, w biurach, w klimatyzowanych pomieszczeniach. Ostatni rok wiele firm skazał na pracę zdalną, tym samym często zabierając komfort pracy w biurach gdzie nie straszne były warunki panujące na zewnątrz. Jeśli teraz pracujesz z domu i zastanawiasz się, w co możesz zainwestować, aby polepszyć swoje warunki nie tylko pracy, ale i życia to weź pod uwagę montaż klimatyzatora.

Prognozy nie zapowiadają, aby letnie miesiące były zimniejsze a wręcz przeciwnie. Globalne ocieplenie skazuje nas na upały, które często są nie do zniesienia gdy mieszkanie jest od strony południowej lub poddaszu. Jeszcze do niedawna klimatyzator wydawał się czymś niedostępnym, luksusowym, przeznaczonym tylko dla firm lub osób z zasobnym portfelem. Czasy się jednak zmieniają, nowości technologii stają się coraz bardziej dostępne dla każdego i tak też się dzieje z klimatyzatorami.

Z roku na rok bardziej gorąco. Warto zainwestować w klimatyzator

 

Jaki wybrać klimatyzator?

 

Po co jest klimatyzator? Głównie po to, aby schłodzić powietrze w danym pomieszczeniu. Jednak mamy XXI wiek, mnóstwo rozwiązań technologicznych i jedna funkcja to za mało. Dzisiejsze klimatyzatory oferują znacznie więcej, niż człowiek jest sobie w stanie wyobrazić, co jeszcze może dawać klimatyzator.

Mowa tutaj o sterowaniu urządzeniem przez WiFi, jonizację powietrza czy możliwość wymiany filtra na taki z aktywnym węglem, z jonami srebra czy witaminą C. Jeśli nie masz pojęcia, który model będzie dla Ciebie odpowiedni, polecamy wybór podstawowego modelu, który spełni swoje zadania, a przy tym nie zrujnuje Twojego budżetu.

Zakup pierwszego klimatyzatora - jaki model wybrać?

 

Mój pierwszy klimatyzator - polecany model.

 

Uważasz, że montaż klimatyzacji to drogi wydatek? Nie jesteś przekonany do tego co będzie dla Ciebie odpowiednie? Zapytaj fachowców albo wybierz podstawowy model ANDE Basic+. To urządzenie zaprojektowane w najwyższej jakości w swojej cenie - idealny na pierwszy klimatyzator w domu. Jeśli obawiasz się, że praca klimatyzatora nie pozwoli Ci pracować w skupieniu, to tym bardziej wybierz polecany poniżej model.

4 najważniejsze cechy ANDE Basic+ to:

  • cicha praca - jeden z najcichszych na rynku
  • wbudowane WiFi - możesz zdalnie sterować urządzeniem przez smartfon lub tablet
  • bardzo małe rozmiary - jeden z najmniejszych na rynku - będzie idealny nawet do małego mieszkania
  • jonizator - usuwa nieprzyjemny zapach i usuwa szkodliwe substancje produkując ujemne jony

 Mój pierwszy klimatyzator - polecany model.


Taki zestaw funkcji jest wystarczający do komfortowej pracy i spędzania wolnego czasu podczas upałów. A praca w zbyt wysokiej temperaturze nie tylko wpływa na naszą wydajność ale też ma negatywny wpływ na zdrowie.

Zobacz najnowszy katalogKontakt w sprawie produktów:

ANG Klimatyzacja
ul. Częstochowska 26
32-085 Modlnica
tel. (12) 398 07 00
www: angklimatyzacja.pl
mail: wyślij wiadomośćDystrybutor klimatyzacji ANDE w Polsce

Znajdź nas na:Partnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor          Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema