Rewolucja w klimatyzacji od marki Toshiba - poznaj HAORI

artykuł promocyjny

Toshiba uznawana jest za jednego z najlepszych producentów wysokowydajnych rozwiązań HVAC dla obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Najwyższa klasa efektywności oraz niezawodność to cechy, które można przypisać systemom HVAC Toshiba. Nadchodzący sezon pokazuje, że jakość jest równie ważna co design. Producent zaskakuje  innowacyjnym wykończeniem panela przedniego, w którym wykorzystano tkaninę.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


„Elegancja bez granic”


Klimatyzator pokojowy HAORI to zupełnie nowe podejście do designu i estetyki w klimatyzacji mieszkaniowej. Hasło promujące klimatyzator HAORI to „Elegancja bez granic”, które idealnie definiuje ten model i udowadnia, że technologia zapewniająca komfort może  iść w parze z urzekającym wyglądem. To co zaskakuje najbardziej i wyróżnia ten klimatyzator to panel przedni, na którym znajduje się materiałowa tkanina. Rozwiązanie ciekawe i niespotykane do tej pory.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Nazwa HAORI nie jest przypadkowa ponieważ w języku japońskim słowo „Haori” to część japońskiego stroju formalnego noszonego między innymi przez pana młodego w czasie ceremonii ślubnej jako nieodłączna, zewnętrzna część stroju, który składa się także z kimona schowanego w spodnie (hakama). Strój Haori najczęściej występuje w kolorze czarnym lub szarym, a z przodu i z tyłu znajduje się biały herb rodzinny. Tekstylny front ma właśnie nawiązywać do tradycyjnego stroju japońskiego.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


TOSHIBA HAORI do wnętrz w każdym stylu


Tekstylne wykończenie klimatyzatora HAORI sprawia, że będzie świetnym uzupełnieniem pomieszczeń w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym, rustykalnym, glamour, vintage, art déco, czy retro. Do dyspozycji klienta dostępne, jako wyposażenie standardowe, są dwie tkaniny (jasno i ciemnoszara), sześć opcjonalnych tkanin na zamówienie oraz nieskończenie wiele dostępnych na rynku materiałów do skrojenia samodzielnie, zgodnie z załączoną instrukcją i szablonem. Wystarczy zabrać szablon oraz wymarzoną tkaninę do krawca by móc skroić go na miarę swego projektu! Tekstylne wykończenie modelu HAORI tworzy idealne połączenie z innymi tkaninami w pomieszczeniu pokrywającymi poduszkę, sofę, dywan, zasłony, itp. zapewniając harmonię i atmosferę każdemu wnętrzu.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Opatentowana koncepcja firmy Toshiba sprawia, że model HAORI będzie oryginalnym i łatwym do adaptacji klimatyzatorem – wystarczy odczepić jedną i przyczepić inną tkaninę do zakrzywionego przedniego panelu, by znów cieszyć się nową aranżacją. Piękno adaptacji i harmonii z wystrojem danego wnętrza wyróżnia model HAORI od wszystkich innych klimatyzatorów. To doskonałe narzędzie aranżacji dla każdego projektanta wnętrz lub właściciela, którzy pozwoli, by własny styl był jego przewodnikiem.


TOSHIBA HAORI – przełom w designie


Niezawodna japońska technologia i przełom w podejściu do wyglądu urządzenia pozwoliły stworzyć klimatyzator doskonały. Zgodnie z ogólnoświatową reputacją marki Toshiba, wizualna atrakcyjność modelu HAORI sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Potwierdzeniem technologicznego aspektu HAORI jest uzyskanie przez model najwyższej, potrójnej klasy A (zarówno w ogrzewaniu, jak i chłodzeniu), przy niemal bezgłośnej pracy i wiodącej na rynku jakości oczyszczanego powietrza.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra

 

TOSHIBA HAORI – w zgodzie z naturą


Biorąc pod uwagę korzyści z zastosowania czynnika R32 w celu zminimalizowania wpływu na środowisko, wydajność energetyczna HAORI na poziomie A+++ gwarantuje najwyższe wskaźniki sezonowej efektywności energetycznej, kształtujące się na poziomie 8,6 dla SEER (chłodzenie) i 5,1 dla SCOP (ogrzewanie). Ponadto, innowacyjna sprężarka rotacyjna marki Toshiba w połączeniu z inwerterową technologią chronią środowisko, redukując zużywaną energię dzięki ciągłej regulacji wydajności.

 

TOSHIBA HAORI – klimatyzator idealny do domu


Model HAORI został zaprojektowany tak, by zapewnić niemal bezgłośną pracę. Funkcja Quiet redukuje hałas jednostki wewnętrznej do ledwo słyszalnego poziomu 19 dB(A), zapewniając komfortowy wypoczynek. Ponadto agregat jednostki jest jednym z najcichszych na rynku, oferując przy nominalnej pracy zaledwie 44 dB(A), a po jego obniżeniu - przy pomocy specjalnej funkcji aktywowanej ze sterownika lub aplikacji - do 37 dB(A).

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Jeśli chodzi o jakość powietrza, model HAORI wyposażono w filtr Ultra-Pure PM2.5 firmy Toshiba, który wychwytuje do 94% drobnych cząstek stałych o średnicy od 2,5 mikrometra. Badania wykazały bliskie powiązania między dolegliwościami układu oddechowego a narażeniem na drobne cząsteczki zawieszone w powietrzu, które często przenoszą bakterie i wirusy. Jonizator plazmowy Toshiba umieszczony w HAORI wyłapuje i neutralizuje mikronowe cząsteczki (wirusy i bakterie), tworząc zdrową przestrzeń życiową.


Wysoka jakość powietrza jest utrzymywana przez długi czas dzięki takim funkcjom, jak łatwa do czyszczenia taca ociekowa czy wymiennik Magic Coil z funkcją samooczyszczania firmy Toshiba. Ponadto, innowacyjna technologia HADA Care firmy Toshiba zapewnia zaawansowaną technologię chłodzenia, która poprawia dystrybucję powietrza w pomieszczeniu i chroni poziom nawilżenia skóry. Specjalna konstrukcja i położenie żaluzji generuje pośredni przepływ, zapewniając cyrkulujące powietrze u góry pomieszczenia, co przekłada się na równomierne rozprowadzenie powietrza i zwiększenia poziomu komfortu.


Model HAORI został wyposażony w stylowy, bezprzewodowy sterownik. Nowoczesna czarna obudowa o szczotkowanej fakturze zapewnia wygląd i styl pasujący do tego eleganckiego klimatyzatora. Intuicyjne funkcje zdalnego sterowania obejmują wybór mocy nawiewu, tryb ECO w celu obniżenia rachunków za energię oraz funkcja Hi-Power do szybkiego chłodzenia lub ogrzewania. Wisienką na torcie jest magnetyczne mocowanie sterownika w uchwycie.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Fabrycznie zintegrowany moduł Wi-Fi oferuje możliwość kontrolowania pracy urządzenia za pomocą bezpłatnej aplikacji Toshiba Home AC Control, obsługiwanej również w języku polskim. Dzięki niej zyskujemy możliwość zdalnej kontroli i sterowania jednostką oraz monitoringu zużycia energii, jak również pełne sterowanie głosowe dostępne po skonfigurowaniu z asystentem Google Home czy Amazon Alexa.


Nowa jednostka klimatyzacyjna HAORI pozwala na szybki i ułatwiony montaż naścienny dzięki optymalizacji tego procesu. Model jest w pełni kompatybilny z uniwersalną jednostką zewnętrzną typu Split oraz całym typoszeregiem jednostek Multi marki Toshiba.Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
ul. Kotlarska 34
31-539 Kraków
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomośćKompleksowa obsługa branż HVACR: klimatyzacyjnej ,wentylacyjnej, grzewczej oraz instalacyjnej:
Oferta - optymalne rozwiązania dla klientów » Projekt - projektowanie i doradztwo techniczne » Szkolenia dla: instalatorów, projektantów, kadry pracowniczej, inwestorów » Pomoc techniczna w realizacji inwestycji » Uruchomienie i rozruch - zapewnienie niezawodności działania systemu » Obsługa i konserwacja - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


Produkty: klimatyzatory LG  » klimatyzatory TOSHIBA » klimatyzatory GREE » systemy wody lodowej i produkty Carrier » materiały i akcesoria montażowe » pomy ciepła

Facebook Wienkra Sp. z o.o.     Youtube Wienkra Sp. z o.o.     Linkedin Wienkra Sp. z o.o.     Instagram Wienkra Sp. z o.o.

Partnerzy i patroni

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm

 logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent