Czym kierują się klienci kupując ścienny klimatyzator domowy?

data aktualizacji: 30-11-2020, 06:14 – artykuł promocyjny

Szukasz sprawdzonej marki klimatyzacji? Nie wiesz, czym się kierować wybierając produkt? Nie wiesz jaki klimatyzator do domu wybrać? Nie chcesz przepłacać? Poznaj 5 faktów, którymi kierują się klienci, kupując ścienny klimatyzator domowy. Dla przykładu posłużymy się najnowszym modelem marki ANDE - JUPITER +, który premierę w Polsce ma w tym miesiącu.

Czym kierują się klienci kupując ścienny klimatyzator domowy?

 

 

1. Wygląd

 

Dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu. Jak nasz klimatyzator będzie wyglądał na tle ściany? Czy nie będzie za duży, czy będzie się dobrze komponował z wystrojem wnętrza? Czy odzwierciedla nowe trendy? Czy powinien być w widocznym miejscu? Przykład marki ANDE nad którą pracowali japońscy projektanci pokazuje, że jest to ważna cecha i klimatyzator powinien się dobrze komponować w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych. Ma być zarówno nowoczesny jak i funkcjonalny.

 

2. Jakość wykonania

 

Coraz więcej osób w racjonalny sposób podchodzi do procesu zakupów. Niekoniecznie zakup najdroższych marek wiąże się z najwyższą jakością. W obecnych czasach konsumenci nie raz wolą skorzystać z produktów firmy, która oferuje te same podzespoły, ale w niższej cenie.

Przykładowo klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Co więcej, produkcja urządzeń opiera się o podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling, a wytwarzane są w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji na świecie.

 

3. Dbanie o środowisko, to dbanie o siebie

 

Coraz większa świadomość społeczeństwa wymusza na producentach dbałość o ekologiczne rozwiązania. Poszukujemy rozwiązań, jak ratować ziemię przed zniszczeniem, jak niwelować zanieczyszczenia, które nas otaczają, a przy okazji mieć urządzenia które pobierają jak najmniej prądu. Czy to wszystko jest możliwe?

Ekologiczne rozwiązania ANDE dla klimatyzacji

Marka Ande proponuje ekologiczne rozwiązania dla klimatyzacji:

  • mniejsze zużycie energii

Zużycie energii elektrycznej do chłodzenia lub ogrzewania powietrza jest kilkukrotnie mniejsze, dzięki zastosowaniu klasy energetycznej A++, co przekłada sie także na koszty eksploatacji urzadzenia.

Ekologiczne rozwiązania ANDE dla klimatyzacji

  • zastosowane filtry powietrza, w tym filtr PM 2,5

Filtry powietrza są niezbędnym elementem każdej klimatyzacji. W podstawowych urządzeniach wykorzystywany jest wyłącznie zwykły filtr przeciwkurzowy na którym gromadzą się wszystkie zanieczyszczenia z powietrza. Są też modele zaawansowane, np. Jupiter+ został dodatkowo wyposażony w filtr PM 2.5, który pozwala na wyłapanie i usunięcie do 99.9% najdrobniejszych struktur pyłu i kurzu.  Dla wszystkich, którzy chcą, aby ich pomieszczenia były dodatkowo chronione, marka ANDE przystosowała klimatyzatory do instalacji dodatkowego filtra spośród czterech dostępnych: filtr z aktywnym węglem, filtr z witaminą C, filtr z jonami srebra, filtr z aktywnym węglem.

  • wbudowany jonizator

Jonizator usuwa nieprzyjemny zapach i usuwa z powietrza szkodliwe substancje, produkując ujemne jony, które wchodzą w reakcję chemiczną z zanieczyszczonymi i unoszącymi się w powietrzu, dodatnio naładowanymi cząsteczkami.

Ekologiczne rozwiązania ANDE dla klimatyzacji

  • czynnik R32

Szukaj klimatyzatorów z najnowszym, ekologicznym czynnikiem chłodzącym R32, który cechuje się zwiększeniem efektywności energetycznej, wpływa na bezpieczeństwo użytkowania oraz małą toksyczność. Dodatkowo nie powoduje niszczenia warstwy ozonowej oraz posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego.

Ekologiczne rozwiązania ANDE dla klimatyzacji

 

4. Funkcjonalność skrojona pod nasze potrzeby

 

Podstawowa cecha klimatyzatora, czyli obniżanie temperatury, to w dzisiejszych czasach minimum, które musi perfekcyjnie działać. Nowoczesne klimatyzatory to urządzenia, które sprawdzą się również poza sezonem letnim, a ich cechy i obsługa musi być prosta, intuicyjna oraz dostosowana do obecnych czasów.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzatora:

  • ogrzewanie i dogrzewanie klimatyzacją

Coraz częściej konsumenci poszukują klimatyzatora, który skutecznie będzie nie tylko chłodził, ale także spełniał rolę grzejnika, zwłaszcza w bardzo zimne dni. Przykładowo w modelu Ande Jupiter+ zastosowano grzałkę tacy ociekowej agregatu, co pozwala na wydajną pracę urządzeń w trybie ogrzewania nawet przy silnych mrozach do -20°C i zabezpiecza wymiennik ciepła przed oblodzeniem.

Ogrzewanie i dogrzewanie klimatyzacją

  • poszukiwanie ciszy i komfortu

Sprawdźmy przed zakupem poziom hałasu działania urządzenia. Wartość natężenia w standardowych pomieszczeniach biurowych to około 50dB(A), cicha rozmowa to około 35dB(A). Klimatyzator ANDE JUPITER PLUS to poziom 19dB (A), które należą do najcichszych na rynku, co porównywalne jest z  szumem liści na wietrze.

  • automatyczne działania, sprawne zarządzenie

Nie tylko pilot, który powoli przechodzi do lamusa, ale przede wszystkim zdalne zarządzanie przez aplikację oraz możliwość pełnego programowania urządzenia stają się w dzisiejszych czasach standardem. Klimatyzatory Ande posiadają bezpłatną aplikację Wifi Control 2.0, która pozwala w pełnym komforcie o każdej porze oraz z dowolnego miejsca sterować urządzeniem. Wśród jego funkcji znajdują się m.in: zdalna kontrola, krzywa snu, zgłaszanie usterek, przełączanie pomiędzy trybami, programowanie i wiele innych.

  • pozłacane lamele

Powierzchnia wymienników ciepła w obu jednostkach (wewnętrznej i zewnętrznej) pokryta jest pozłacaną warstwą, co pozytywnie wpływa na żywotność klimatyzatora i zwiększa jego odporność na korozję, utlenianie oraz rozwój bakterii.

  • skuteczny nawiew

Sprawdzając klimatyzator warto zwrócić uwagę, czy mają daleki i mocny nawiew powietrza. Klimatyzatory ANDE nawiewają chłodne powietrze nawet do 15 m, a ciepłe do 10 m. To jeden z lepszych wyników na rynku, który umożliwia szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury nie tylko w małych, ale również w większych pomieszczeniach. Dodatkową korzyścią są systemy nawiewów Air Flow 4D - czyli 4 kierunki nawiewu, które zapewniają równomierne rozprowadzenie powietrza w całym pomieszczeniu i jeszcze wyższy poziom komfortu dla użytkownika.

 

5. Pewna gwarancja na długie lata

 

Poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nie musimy się martwić w przypadku losowych sytuacji to ostatnia cecha na którą zwracamy uwagę. Już nie 2, czy 3 lata gwarancji lecz nawet 5 lat. Tak jest w przypadku marki ANDE- 5 lat  gwarancji bez dodatkowych wyłączeń, co znacznie podnosi zadowolenie Klientów i  jest to  jeden z najdłuższych okresów na rynku.

Klimatyzacja NADE - pewna gwarancja na długie lata

Więcej informacji o marce i produktach marki ANDE na myande.pl.Kontakt w sprawie produktów:

ANG Klimatyzacja
ul. Częstochowska 26
32-085 Modlnica
tel. (12) 398 07 00
www: angklimatyzacja.pl
mail: wyślij wiadomośćDystrybutor klimatyzacji ANDE w Polsce

Znajdź nas na:Partnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor          Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema