Rekuperatory.pl

Wöhler Snap&Sweep - zestaw do czyszczenia kominów, przewodów spalinowych i wentylacyjnych

data aktualizacji: 01-09-2020, 06:58 – artykuł promocyjny

System Snap and Sweep firmy Wöhler został stworzony z myślą o efektywnym czyszczeniu kominów i przewodów zarówno spalinowych, jak i wentylacyjnych. Specyfika tego typu elementów wymaga zastosowania długich i giętkich wysięgników, dzięki którym możliwe jest dotarcie do każdego zakamarka. Zestaw ten składa się z 10 drążków o metrowej długości do łączenia za pomocą systemu click.

Wöhler Snap&SweepWöhler Snap&SweepWöhler Snap&Sweep

 

Efektywne czyszczenie przy pomocy rotacyjnych akcesoriów

 

Ideą systemu Wöhler Snap& Sweep jest jego uniwersalność. Składa się z wielu drążków, dzięki czemu jego długość zawsze odpowiada długości czyszczonego odcinka. Szeroki wybór nasadek czyszczących pozwala na idealne dostosowanie narzędzia do rodzaju i stopnia zabrudzenia czyszczonego przewodu. Urządzenie wykorzystuje ruch rotacyjny zapewniający dokładne usuwanie zanieczyszczeń.

 

Zestaw do czyszczenia kominów, przewodów spalinowych i wentylacyjnych

fot.: od lewej: włókno skrętne służące do czyszczenia średnich zanieczyszczeń, np. w kominach ceramicznych, adapter umożliwiający wykorzystanie wiertarki (wiertarka nie jest elementem zestawu) do wprawienia drążków w ruch obrotowy wokół własnej osi oraz głowica z łańcuchami służąca do solidnego i gruntownego czyszczenia kanałów wentylacyjnych i kominów

Zestaw składa się z:

  • 10 sztuk elastycznych, metrowych drążków z tworzywa, które łączy się ze sobą za pomocą systemu click.
  • końcówek czyszczących mocowanych na końcu drążka
    - szczotka lub włókno skrętne przeznaczone do lżejszych i średnich zabrudzeń
    - głowica z łańcuchami ze stali nierdzewnej dedykowana jest do solidnego czyszczenia.
  • W ruch rotacyjny całe narzędzie czyszczące wprawiane jest przez obroty wiertarki (brak w zestawie) zamocowanej na drugim końcu drążka typu click (długość tego elementu zależy od ilości połączonych ze sobą drążków).
  • Dodatkowa głowica z gwintem M10 pozwala także wykorzystać do pracy pozostałe akcesoria do czyszczenia z oferty Wöhler tj. szczotki ze stali nierdzewnej, dłuta i harpuny.

Zestaw Wöhler Snap&Sweep - drążki             Drążki łączone są ze sobą za pomocą systemu clickZestaw Wöhler Snap&Sweep - szczotka

     1                                                                 2                                       

fot.: (1) zestaw zawiera 10 sztuk drążków i dedykowaną torbę (pojedyncze drążki o różnej giętkości – soft, regular, strong – można dokupić osobno). W zestawie znajduję się także worek na akcesoria.
(2) Szczotki, tak jak drążki, montuje się szybko i pewnie za pomocą systemu click.

Zestaw Wöhler Snap&Sweep - głowica M10

fot.: Głowica z gwintem M10 do szczotek, gwiazd i innych akcesoriów.

Do obsługi systemu wystarczy jedna osoba, a po skończonej pracy elementy zestawu można przechowywać i transportować w czysty sposób w dedykowanej torbie i worku.Kontakt w sprawie produktów:

PASCAL S.C.
ul. Kasprowicza 11
88-300 Mogilno
tel. 601 98 27 98, 663 98 06 98, 693 98 27 98
www: www.pascalpolska.pl
mail: wyślij wiadomośćSprzedaż i serwis urządzeń marki Wöhler » kamery inspekcyjne do rur kanalizacyjnych » kamery do inspekcji kanałów wentylacyjnych » kamery kominowe » akcesoria do kamer inspekcyjnych » analizatory spalin » urządzenia do pomiaru szczelności instalacji spalinowych » detektory czadu » detektory gazu » wilgotnościomierze » anemometry » manometry cyfrowe » mierniki klimatu » rejestratory CO2 » sprzęt kominiarski » urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnychPartnerzy i patroni

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       ebm Papst      Free Polska     Uniwersal     Metalplast        Rosenberg Klima        Klima-Therm         Klimor         Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent         Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema       Wienkra