Wienkra

AUX HALO - Klimatyzatory pokojowe Premium

data aktualizacji: 30-04-2020, 08:36 – artykuł promocyjny

Klimatyzatory Halo i Halo Deluxe powstały w odpowiedzi na potrzeby osób ceniących sobie najwyższy komfort i jakość połączoną z unikalnym wzornictwem. Są stworzone z wysokiej jakości materiałów, a każdy detal urządzenia został dokładnie przemyślany. Luksusowy klimatyzator w zgrabnej obudowie, wyposażony w wiele funkcji odmieni każde wnętrze.

AUX

Pozytywny wpływ na zdrowie

 

Klimatyzatory Halo i Halo Deluxe są wyposażone w jonizator powietrza, który wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych oraz zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Neutralizuje też nieprzyjemne zapachy. Kolejnym elementem wyposażenia urządzeń są filtry:

  • PM 2.5 – wyłapuje drobne cząsteczki pyłów i usuwa 99,9% zanieczyszczeń, dzięki czemu powietrze jest czyste i zdrowe
  • filtr antybakteryjny – zatrzymuje bakterie na specjalnej powłoce, dzięki czemu rozwój drobnoustrojów jest zatrzymany
  • filtr o wysokiej gęstości – zatrzymuje kurz i pył
  • zaawansowane samoczyszczenie – gwarancja czystego urządzenia. Dzięki temu rozwój bakterii, pleśni i brzydkich zapachów jest zahamowany.

Klimatyzator Halo

fot.: Klimatyzator Halo

 

Szeroki wachlarz trybów pracy

 

Tryb nocny urządzenia oznacza automatyczną regulację temperatury podczas snu. Klimatyzator przez pierwsze dwie godziny pracy podnosi temperaturę o 1°C na godzinę, przez kolejne 5 godzin temperatura jest utrzymana na tym samym poziomie, a następnie urządzenie się wyłącza. Funkcja I Feel pozwala na dopasowanie temperatury do warunków w pomieszczeniu. W trybie cichej pracy urządzenie pracuje na niższym poziomie ciśnienie akustycznego, dzięki czemu nie emituje hałasu. Tryb ogrzewania to gwarancja korzystania z urządzenia przez cały rok, nawet w chłodniejsze miesiące. Urządzenie może ogrzewać powietrze i stanowić alternatywę dla zwykłego systemu grzewczego. W trybie osuszania klimatyzator obniża poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi grzybów, pleśni i bakterii.

Halo Deluxe

fot.: Klimatyzator Halo Deluxe

Halo i Halo Deluxe marki Wienkra pracują bezawaryjnie i wydajnie dzięki technologii inwerterowej. Dzięki temu koszty eksploatacji są niższe, a urządzenie przez długi czas pracuje bezawaryjnie. Co więcej, klimatyzowane powietrze może być rozprowadzane po całym pomieszczeniu dzięki ruchomym poziomym i pionowym żaluzjom, które poruszają się w czterech kierunkach.

 

Klimatyzatory AUX Halo i Halo Deluxe pracują w oparciu o nowoczesny ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jest to gwarancja bezpiecznego rozwiązania dla ludzi i środowiska. R32 nie niszczy warstwy ozonowej, podlega recylingowi, ma wysoką wydajność, pozwala na oszczędność i jest bezpieczny w użytkowaniu.

Klimatyzatory mają wbudowany moduł Wi-Fi, wiec możemy sterować urządzeniem zdalnie, z każdego miejsca na ziemi i korzystać z różnorodnych funkcji, które oferuje aplikacja.

Dowiedz się więcej>> http://www.wienkra.pl/wp-content/uploads/2020/04/aux-halo-flyer-web.pdfKontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
ul. Kotlarska 34
31-539 Kraków
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomośćKompleksowa obsługa branż HVACR: klimatyzacyjnej ,wentylacyjnej, grzewczej oraz instalacyjnej:
Oferta - optymalne rozwiązania dla klientów » Projekt - projektowanie i doradztwo techniczne » Szkolenia dla: instalatorów, projektantów, kadry pracowniczej, inwestorów » Pomoc techniczna w realizacji inwestycji » Uruchomienie i rozruch - zapewnienie niezawodności działania systemu » Obsługa i konserwacja - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


Produkty: klimatyzatory LG  » klimatyzatory TOSHIBA » klimatyzatory GREE » systemy wody lodowej i produkty Carrier » materiały i akcesoria montażowe

Partnerzy i patroni

    Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst      Free Polska     Uniwersal     Metalplast        Rosenberg Klima        Klima-Therm         Klimor         Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent         Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema