Wienkra

Poznaj nowości Gree!

data aktualizacji: 09-03-2020, 08:37 – artykuł promocyjny

Oferta klimatyzatorów ściennych Gree jest jedną z najbogatszych na rynku pod względem ilości urządzeń i ich różnorodności. Marka dba o to, by każdy znalazł w Gree klimatyzator skrojony na miarę swoich potrzeb! Każdego roku wprowadzanych jest do oferty kilka interesujących nowości. W roku 2020 do modeli serii Residential dołączają kolejne. Szeroki wachlarz funkcji, unikatowe cechy i wyszukane wzornictwo – to cechy wszystkich klimatyzatorów Gree. Łączy je także znikoma awaryjność i długa, 5-letnia gwarancja.

 

Nowe modele klimatyzatorów GREE:

  • G-Tech – najnowszej generacji klimatyzator o wyjątkowej konstrukcji i ciekawym designie
  • U-Crown Gold – oryginalny i stylowy model z nowszym czynnikiem i w ciekawej wersji kolorystycznej
  • LOMO Luxury PLUS – elegancja i prostota z bogatym zasobem funkcji

 

G-TECH – rewolucja w serwisowaniu!

 

Nowością w ofercie Gree jest klimatyzator G-Tech o innowacyjnej konstrukcji, która umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie, co wpływa na dłuższą żywotność urządzenia i ograniczenie niekorzystnego wpływu na zdrowie użytkowników. Nie stosowanym wcześniej rozwiązaniem jest również wyjątkowa żaluzja kierująca nawiewem powietrza jednocześnie w pionie i poziomie.

G-TECH ? rewolucja w serwisowaniu!

Klimatyzator G-Tech charakteryzuje się także szerokim zakresem funkcji, maksymalną wydajnością oraz stylowym wyglądem panelu przedniego i obudowy bocznej. Opływowy kształt i złote, dekoracyjne wstawki dodają mu elegancji i pozwalają świetnie wkomponować się w niemal każdą aranżację wnętrza. G-Tech to najnowsza technologia i ponadczasowy design w jednym!

G-TECH ? rewolucja w serwisowaniu!

 

LOMO Luxury PLUS – niezawodny LOMO wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności

 

Model LOMO Luxury PLUS to wzbogacona zarówno o funkcje, jak i wyższe parametry wersja dotychczasowego modelu Lomo Luxury. Nowszy model posiada: żaluzję pionową i poziomą (w miejsce tylko poziomej), 7 biegów wentylatora (dotychczas było ich 5) oraz 3 tryby snu (wcześniej 1). Ponadto, dzięki unowocześnionej konstrukcji, urządzenie jest znacznie efektywniejsze energetycznie (wyższe współczynniki EER i COP), a zarazem cichsze (zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne). Wersja LOMO Luxury PLUS, w porównaniu do LOMO Luxury, jest w stanie ogrzewać pomieszczenia do -22°C (LOMO Luxury w zależności od wydajności: do -15, -20 lub -22°C). Dzięki tym ulepszeniom LOMO Luxury PLUS wchodzi na wyższy poziom komfortu oraz efektywności pracy.

LOMO Luxury PLUS ? niezawodny LOMO wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności

 

U-CROWN – topowy model Gree teraz w nowej odsłonie!

 

Nowością 2020 jest wprowadzenie na rynek bardzo popularnego od lat modelu U-Crown na bardziej ekologicznym i tańszym czynniku R32. Skutkiem tego ulepszenia jest również podwyższenie współczynników EER i COP, co bezpośrednio wpływa na jeszcze bardziej energooszczędną pracę klimatyzatora. Aby zaspokoić oczekiwania klientów ceniących nie tylko efektywność i wydajność, ale także wyszukaną estetykę, U-Crown na R32 jest od teraz dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych panela - srebrnym i złotym. To, co pozostaje niezmienne w przypadku tego modelu to bogate możliwości sterowania i szeroki wachlarz funkcji, m.in. 7 prędkości wentylatora, 3 tryby snu, funkcja +8°C, I Feel, a także kontrola nawiewu powietrza w pionie i poziomie.

U-CROWN ? topowy model Gree teraz w nowej odsłonie!
 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową lub do showroomu urządzeń Gree zlokalizowanego w Krakowie.
 

Marce zaufało tysiące klientów w całej Polsce, co potwierdzają niezależne rankingi publikowane przez branżowe media. Urządzenia GREE stanowią dyskretną ozdobę wielu mieszkań.Kontakt w sprawie produktów:

Free Polska Sp. z o.o.
ul. Dobrego Pasterza 13/3
31-416 Kraków
tel. +48 12 307 06 40
gree.pl/
gree@gree.plKlimatyzatory do domu: ścienne, konsole, przenośne, Multi Free Match » klimatyzatory komercyjne: U-Match, Multi Free Match » systemy klimatyzacji komercyjne VRF » oczyszczacze powietrza » osuszacze powietrza » klimatyzatory okiennerekuperatory.pl

Partnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst           Uniwersal     Metalplast        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor          Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent         Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema