Wienkra

Wyszukiwarka kodów błędów Haier

data aktualizacji: 07-02-2020, 13:08 – artykuł promocyjny

Wyszukiwarka to szybkie i skuteczne narzędzie do rozwiązywania problemów technicznych – pomaga ustalić diagnozę błędu pracy klimatyzatora i jest przeznaczone na instalatorów i serwisantów klimatyzacji Haier. Jak w odpowiedni sposób korzystać z wyszukiwarki?

W sytuacji, kiedy nie znamy kodu błędu i chcemy poznać usterkę, by ją rozwiązać można wyszukać błąd wybierając typ systemu klimatyzacyjnego, nazwę urządzenia i miejsce, z którego został odczytany błąd. Oprogramowanie automatycznie doprowadzi nas pod odpowiedni kod błędu i sposób rozwiązania problemu. Wyszukiwarka umożliwia też znalezienie rozwiązania do konkretnego kodu, wpisując jedynie kod błędu.

Wyszukiwarka

Kody błędów- wyszukiwarka

Podstrona z wyszukiwarką jest dostępna dla każdego, a do skorzystania z niej nie jest konieczna rejestracja ani instalacja dodatkowych aplikacji. Strona jest dedykowana do korzystania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych.Kontakt w sprawie produktów:

REFSYSTEM Sp. z o.o.
ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
tel. +48 695 930 647
www: www.haier-ac.pl
mail: wyślij wiadomośćKlimatyzatory Split i Multi SplitPartnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech

Temat miesiaca

Liquid Technologies