Wienkra

WIENKRA wyłącznym dystrybutorem marki AUX w Polsce

artykuł promocyjny

Od 1 października 2019 roku firma WIENKRA jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem systemów klimatyzacyjnych marki AUX w Polsce. Już wkrótce do oferty handlowej WIENKRA trafi szeroka gama urządzeń tego producenta, obejmująca klimatyzatory pokojowe, komercyjne, systemy multi split, systemy VRF oraz klimatyzatory przenośne. 

AUX – wysoka jakość w dobrej cenie

 

Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczorozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne stylistycznie produkty, spełniające najwyższe standardy jakości i europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej.

AUX ? wysoka jakość w dobrej cenie

 

Naścienne klimatyzatory pokojowe typu split

 

Oferta naściennych klimatyzatorów pokojowych marki AUX obejmować będzie trzy serie – Freedom, J-Smart i Halo – dostępne w różnych wariantach wydajności i kolorystycznych. Urządzenia trafią do sprzedaży już na początku 2020 roku.

Jednostki naścienne marki AUX łączą w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne, funkcjonalność i wysokiej jakości wzornictwo. Wszystkie urządzenia AUX pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R32 i technologię inwerterową, dzięki czemu osiągają wysokie parametry efektywności energetycznej – posiadają klasę efektywności energetycznej A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie ogrzewania. W standardowym wyposażeniu jednostek wewnętrznych znajdzie się między innymi zaawansowany jonizator powietrza, który zadba o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz moduł sterowania Wi-Fi 2.0 wpinany do klimatyzatora na wtyk USB - efektywne i łatwe i instalacji rozwiązanie, pozwalające na sterowanie pracą jednostki za pomocą urządzeń mobilnych.

Dodatkowo, jednostki zewnętrzne z serii J-Smart i Halo posiadają grzałki tacy ociekowej, które pozwalają na wydajną pracę urządzeń w trybie ogrzewania nawet przy silnych mrozach, zabezpieczając przed oblodzeniem wymiennika ciepła.

 

Seria Freedom – ekonomiczna i funkcjonalna

 

Seria Freedom to ekonomiczne jednostki o uniwersalnej, nowoczesnej stylistyce. W prostej, białej obudowie o łatwej w utrzymaniu w czystości powierzchni ukryty został nowoczesny wyświetlacz LED. Jak na podstawowy model w gamie urządzeń RAC jednostki Freedom zaskakują liczbą funkcji – oferują między innymi efektywny, czterostronny nawiew powietrza 4D, funkcję samooczyszczania, tryb turbo, programator czasowy, funkcję inteligentnego odczytu temperatury „I Feel”, jonizator i sterowanie WiFi.

Seria Freedom ? ekonomiczna i funkcjonalna

 

Seria J-Smart – nowoczesny design i zaawansowana konstrukcja

 

Seria J-Smart to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i unikatowe, minimalistyczne wzornictwo. Jednostki posiadają między innymi wzmocnioną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę ze zdejmowaną dolną pokrywą, opatentowane pionowe żaluzje powietrzne w kształcie rybiej płetwy i dwuwarstwową poziomą żaluzję powietrzną, doskonale dostosowującą kierunek nawiewu do trybu pracy urządzenia. Dostępne będą dwie wersje obudowy – biała, o matowym wykończeniu (seria J-Smart) oraz czarna z nowoczesnym, lustrzanym panelem przednim (seria J-Smart ART). Wzornictwo serii J-Smart zostało wyróżnione nagrodą IF Design Award 2019.

Seria J-Smart ? nowoczesny design i zaawansowana konstrukcja

Seria J-Smart ? nowoczesny design i zaawansowana konstrukcja

 

Seria Halo – delikatna stylistyka i wysoka niezawodność

 

Seria Halo wyróżnia się wyjątkową konstrukcją - dwustopniowe zawieszenie z przodu i po bokach sprawia, że urządzenie lekko unosi się na ścianie i zapewnia szczególnie smukły i delikatny wygląd. Ukryta pod ozdobną listwą szczelina wylotu powietrza dodaje jednostce elegancji i zapobiega przedostawaniu się kurzu do jej wnętrza. Dostępne będą dwa warianty obudowy – w kolorze białym o błyszczącym wykończeniu (seria Halo) i w kolorze czarnym z lustrzanym przednim panelem (seria Halo Deluxe).

Seria Halo ? delikatna stylistyka i wysoka niezawodność

Seria Halo Deluxe

Szczegółowe informacje dotyczące oferty systemów klimatyzacji AUX dostępne w Dziale Handlowym
WIENKRA i już wkrótce na www.wienkra.pl.Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
ul. Kotlarska 34
31-539 Kraków
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomośćKompleksowa obsługa branż HVACR: klimatyzacyjnej ,wentylacyjnej, grzewczej oraz instalacyjnej:
Oferta - optymalne rozwiązania dla klientów » Projekt - projektowanie i doradztwo techniczne » Szkolenia dla: instalatorów, projektantów, kadry pracowniczej, inwestorów » Pomoc techniczna w realizacji inwestycji » Uruchomienie i rozruch - zapewnienie niezawodności działania systemu » Obsługa i konserwacja - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


Produkty: klimatyzatory LG  » klimatyzatory TOSHIBA » klimatyzatory GREE » systemy wody lodowej i produkty Carrier » materiały i akcesoria montażowe » pomy ciepłaPartnerzy i patroni

 

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai              VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech           Matervent

Temat miesiaca

Nawiewniki higrosterowane Ventec