Nowy trend! Klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym

data aktualizacji: 14-09-2020, 04:52 – artykuł promocyjny

Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń, bakterii oraz smogu to zdrowie i dobry klimat dla Ciebie i Twojej rodziny. Klimatyzator jeszcze nigdy nie był tak funkcjonalny jak nowa jednostka Haier. Zespół inżynierów i projektantów stworzył klimatyzator do domu, którym jest JADE Plus. Spełnia nie tylko najwyższe standardy jakości klimatyzatora, ale jest również oczyszczaczem powietrza. Projektanci Haier opracowali klimatyzator ścienny JADE Plus, opierając się na najnowocześniejszych rozwiązaniach oczyszczania powietrza, oferując klimatyzację na najwyższym poziomie.
 

Funkcje klimatyzatora

 

Urządzenie posiada 2 opcje oczyszczania: technologię oczyszczania powietrza PURICOOL z filtrem IFD oraz technologię samooczyszczenia urządzenia SELF CLEAN. JADE Plus oferuje bardzo szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczania, zachowując przy tym wysoką energooszczędność. W standardzie klimatyzatora znajduje się sterowanie Wi-Fi, które jest kompatybilne ze wszystkimi smartfonami, tabletami oraz komputerami stacjonarnymi. Klimatyzator JADE Plus pracuje na bazie ekologicznego czynnika R32.

Technologia oczyszczania powietrza PURICOOL z filtrem IFD

 

Klimatyzator i oczyszczacz w jednym

 

Skuteczność oczyszczania powietrza przez klimatyzator JADE (według CADR Celan Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. W praktyce oznacza to, że pomieszczenie o powierzchni 30m² zostanie oczyszczone w 15 minut. Wydajność oraz poziom oczyszczania powietrza są równie wysokie jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. JADE Plus jest to klimatyzator dla alergików, gwarantuje czyste i świeże powietrze w domu, bez kurzu, smogu i bakterii.

Praca oczyszczacza powietrza oraz klimatyzatora nie są od siebie zależne. W praktyce oznacza to, że możesz używać swojego urządzenia tylko w trybie oczyszczania powietrza, bez konieczności jego klimatyzowania. Klimatyzator dostosowany jest do pracy w trybie oczyszczania i chłodzenia lub ogrzewania jednocześnie.

 Klimatyzator i oczyszczacz w jednym

 

Klimatyzator dla alergików - technlogia oczyszczania PURICOOL z FILTREM IFD

 

Nowa seria klimatyzatorów JADE Plus jest wyposażona w zaawansowaną technologię PURICOOL, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – generator jonów ujemnych emituje jony, powodując przyciąganie pyłu. System oczyszczania sprawia, że JADE Plus jest idealnym klimatyzatorem dla alergika.

Klimatyzator dla alergików - technlogia oczyszczania PURICOOL z FILTREM IFD

 

Niskie koszty klimatyzatora

 

Oczyszczacz powietrza posiada moduł z filtrem IFD, którego nie trzeba wymieniać jak w przypadku standardowych oczyszczaczy dostępnych na rynku. Filtr IFD wystarczy umyć i ponownie wykorzystać.

 

Technologia oczyszczania powietrza – SELF CLEAN

 

Zanieczyszczenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i negatywnie wpływają na jakość powietrza. Funkcja SELF CLEAN za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię wymiennika wewnątrz urządzenia i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Zarówno jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna operują funkcję SELF CLEAN. Innowacyjna technologia utrzymuje klimatyzator w czystości i zabija szkodliwe bakterie na wymienniku. Powietrze z klimatyzatorów jest czyste i zdrowe. Klimatyzator jest bezpieczny dla dzieci.

 

Bardzo cichy klimatyzator

 

Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji pracy klimatyzatora, poziom hałasu może być obniżony nawet do 15dB.

 

Czujnik jakości powietrza i czytelny wyświetlacz

 

Czujnik umieszczony na wlocie powietrza automatycznie wykrywa zanieczyszczenia (PM 2.5). Zielona sygnalizacja przy czystym powietrzu, czerwona sygnalizacja przy zanieczyszczonym powietrzu. Dbanie o jakoś powietrza jeszcze nie było tak proste.

Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie, która cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. Wysokie standardy i szybki rozwój w zakresie innowacyjności oraz nowych technologii wiąże się z funkcjonowaniem Centrum Badawczo-Rozwojowego Klimatyzacji. Centrum posiada ponad 120 laboratoriów, w tym laboratoria testowe oraz najwyższą wieżę do testów spadków ciśnień. Na wszystkie klimatyzatory Haier obowiązuje 5-letnia gwarancja!Kontakt w sprawie produktów:

REFSYSTEM Sp. z o.o.
ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
tel. +48 695 930 647
www: www.haier-ac.pl
mail: wyślij wiadomośćKlimatyzatory Split i Multi SplitPartnerzy i patroni

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Metalplast        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor          Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema       Mitsubishi Electric