jesteś tu: strona główna / ogrzewanie

Parasole grzewcze - grzanie z efektem świetlnym

artykuł promocyjny

Ogrzanie przestrzeni częściowej otwartej może przysporzyć nieco kłopotu. Obszar pod parasolami, w odkrytych namiotach, czy dużych holach powinien być komfortowy ze względu na przebywanie tam ludzi, ale też prezentować się atrakcyjnie. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku jest szeroka gama produktów w ofercie Marax, która spełnia te oczekiwania.

Tarasowy promienniki gazowe

fot.: Tarasowy promienniki gazowe XARAM Energy - Etna (11 kW), Helena (6 kW), Vulkan (8,5 kW)

 

Przyjemne ciepło i piękno płomienia

 

Rozwiązania wykorzystujące zamkniętą komorę spalania są bezpieczne w użytkowaniu. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych — domy i lokale usługowe, jak i tych półotwartych. Do tego możemy jednocześnie cieszyć się widokiem płomienia, co ma wiele uroku. Płomień zamknięty jest za szklaną przesłoną, dzięki czemu przebywanie w pobliżu źródła ciepła jest komfortowe. Roztaczająca się przyjemna aura migoczącego światła daje też ciepło, które jest odczuwalne niemal natychmiast od włączenia.

Parasole grzewcze - grzanie z efektem świetlnym

fot.: Promienniki gazowe można używać również wewnątrz budynku

Przyjemne ciepło i piękno płomienia - parasole grzewcze

fot.: Parasole grzewcze są urządzeniami całorocznymi - można z nich korzystać zarówno w letnie noce, jak i w okresie zimowym

 

Ogrzewanie ogródków restauracyjnych i na tarasach

 

Ogrzewanie wolnostojące

Promienniki gazowe nazywane też parasolami grzewczymi są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem w miejscach przeznaczonych na wystawę, w ogródkach kawiarnianych, namiotach i innych półotwartych przestrzeniach użytkowych. Mają wiele walorów estetycznych oraz gwarantują ciepło — ich zasięg działania to nawet do 25m2. Wykorzystując ogrzewanie bezpośrednie, szybko nagrzewają się, a solidne wykonanie sprawia, że służą przez długi czas. Takie ogrzewacze charakteryzują się mobilnością, co przy działalności usługowej ma duże znaczenie — zawsze można dostosować pracę urządzeń do realnych potrzeb. Oprócz standardowego przeznaczenia do ogrzewania stanowią też element dekoracyjny. Ogrzewacze są bezpieczne w użytkowaniu — posiadają zabezpieczenie przed wyciekiem gazu, a ich produkcja jest zgodna ze standardami bezpieczeństwa CE.

Ogrzewanie ogródków restauracyjnych i na tarasachOgrzewanie ogródków restauracyjnych i na tarasach

fot.: Efekt płomienia w rurze borowej oraz duża moc grzewcza powoduje, że możemy spędzić znacznie więcej czasu na otwartej przestrzeni, nawet mimo zimna i niepogody.

Parasol tarasow Helena to najmniejszy promiennik gazowy XARAM Energy z wizualnym efektem płomienia. Jego konstrukcja pozwala na maksymalny efekt grzewczy na wysokości odpowiadającej krzesłom, fotelom i stolikom. Dzięki czemu promiennik jest idealny do tarasów ogrodowych (restauracyjnych, domowych). Specjalnie zaprojektowany daszek posiada otwory, które pozwalają na odprowadzenie spalin wysoko poza zasięgiem użytkownika, co zwiększa komfort przebywanie blisko urządzenia oraz bezpieczeństwo.

Przyjemne ciepło i piękno płomienia - parasole grzewczePrzyjemne ciepło i piękno płomienia - parasole grzewcze

fot.: Promienniki gazowy XARAM Energy posiadają dedykowaną konstrukcję palnika, który pozwala na swobodne spalanie płomienia gazowego. Dodatkowo promiennik jest wyposażony w funkcję dopalania spalin znajdującą się w górnej części parasola razem z emiterem podczerwieni.Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
Kuty 15
11-610 Pozezdrze
tel. +48.533 336 136, +48. 609 564 760
www: www.marax.pl
www.elektroniczne-bidety.pl
mail: wyślij wiadomośćhurtownia oraz sklep internetowy z branży ogrzewanie » klimatyzacja » urządzenia sanitarne » ogrodnictwo » import i centralny serwis elektronicznych desek bidetowych XIME 2 w 1 (bidet + WC)Partnerzy i patroni

 

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai              VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech           Matervent

Temat miesiaca

Nawiewniki higrosterowane Ventec