Wienkra

Klimatyzacja na PLUS - nowe jednostki Haier

artykuł promocyjny

Branża HVAC w ostatnich latach bardzo się rozwinęła, a jednym z przodowników innowacji w dziedzinie klimatyzacji jest Haier. W tym roku w ofercie marki pojawiły się jednostki ścienne o wyjątkowym wyglądzie i estetyce, wyposażone w nowe funkcje i pracujące w oparciu o ekologiczny czynnik R32.

Haier posiada nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym znajduje się 120 laboratoriów. Inżynierowie Haier szczególną uwagę zwracają na komfort użytkowania i instalacji, biorąc przy pod uwagę wyniki wielu badań i opinie klientów.

Centrum Badawczo-Rozwojowe Haier

 

Nowa Funkcja Self Clean

 

Self Clean to funkcja samoczyszcząca, pozwalająca na sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie urządzenia. To rozwiązanie jest nowością na rynku i polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika i usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości. Nowa funkcja znajduje się we wszystkich jednostkach ściennych zawierających Plus w nazwie.

FLEXIS Plus Black Matt TUNDRA PlusDAWN Plus

FLEXIS Plus Black Matt                          TUNDRA Plus                                         DAWN Plus        

 

JADE Plus

 

Nowa ekskluzywna jednostka, która dołącza do klimatyzatora Dawn jako najcichsza jednostka, pracująca na poziomie 15 dB(A). JADE Plus posiada w standardzie sterowanie Wi-Fi, dzięki któremu można kontrolować temperaturę w pomieszczeniu za pomocą smartfonu lub tabletu. Klimatyzator dostarcza powietrze trójkierunkowo, dzięki czemu można odnieść wrażenie naturalnego powiewu. Czujnik ECO bada obecność użytkowników na dwóch obszarach, w zależności od ustawień nawiew może następować za użytkownikiem, bądź go unikać. JADE Plus jako jedyna jednostka wyposażona jest w specjalną funkcję PURICOOL, która jest najskuteczniejszym rozwiązaniem oczyszczania powietrza. Filtr IFD generuje elektryczność statyczną, adsorbując kurz w powietrzu, a czujnik znajdujący się na wlocie automatycznie wykrywa zanieczyszczenia, sygnalizując użytkownikowi za pomocą kolorów: zielonego i czerwonego o poziomie jakości powietrza. Wydajność nowej funkcji porównywalna jest z profesjonalnymi oczyszczaczami powietrza.

 

DAWN Plus

 

DAWN Plus należy do najlepszych klimatyzatorów na rynku. Ceniony jest za komfortowe użytkowanie, wyjątkowy design  i inteligentne funkcje. To jedyna jednostka, która posiada Czujnik ECO-pilot, który dzieli pomieszczenie na 6 sekcji, wykrywając liczbę i lokalizację znajdujących się w nimi ludzi, co sprawia, że temperatura i przepływ powietrza mogą być skuteczniej kontrolowane. Czujnik światła, wchodzący w skład funkcji wykrywa zmiany natężenia światła słonecznego w pomieszczeniu i automatycznie przechodzi w tryb uśpienia. Efektem ECO-pilot jest wysoka energooszczędność i komfort użytkowania klimatyzatora. DAWN Plus posiada również sterowanie Wi-Fi w standardzie, przepływ powietrza 3D i Filtr 3M.

ECO-pilot do klimatyzacji

 

FLEXIS Plus

 

Unikalny design z matową powierzchnią w dwóch kolorach: czarnym i białym,  zaproponowany przez projektantów Haier zrobi wrażenie na każdym kliencie. Jednostka jest idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni biurowych, hotelowych i domowych. FLEXIS Plus cechuje bardzo cicha praca na poziomie 16 dB (A), trójkierunkowy przepływ powietrza 3D, Czujnik ECO, badający obecność użytkowników i sterowanie Wi-Fi w standardzie.

Jednostka FLEXIS Plus

 

TUNDRA Plus

 

TUNDRA Plus to sprawdzony produkt, który jest najczęściej wybieranym urządzeniem ściennym przez klientów. Zoptymalizowana konstrukcja  i innowacyjność komponentów zapewniają oszczędność czasu instalacji nawet o 50%! Dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie, użytkownik może wybrać kierunek, w którym powietrze wypływa z klimatyzatora. Funkcja Inteligentnego powietrza pozwala uniknąć skierowania strumienia bezpośrednio na ludzi. TUNDRA Plus poprzez funkcję SLEEP zapewnia komfortowe warunki w czasie snu, dostosowując temperaturę i poziom hałasu.Kontakt w sprawie produktów:

REFSYSTEM Sp. z o.o.
ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
tel. +48 695 930 647
www: www.haier-ac.pl
mail: wyślij wiadomośćKlimatyzatory Split i Multi SplitPartnerzy i patroni

 

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem      Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab     VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech           Matervent

Temat miesiaca

Dmuchawy EC do okapów kuchennych - wydajniejsze i bardziej wszechstronne okapy