Rekuperatory.pl

Rekuperator wewnątrzścienny HRU-WALL

data aktualizacji: 20-10-2015, 11:46 – artykuł promocyjny

HRU-WALL to jednorurowy wewnątrzścienny rekuperator, który przeznaczony jest do instalacji w pojedynczych pomieszczeniach np. salonie czy sypialni. Jest idealnym rozwiązaniem do usuwania CO2 i innych lotnych zanieczyszczeń, a także do zapobiegania problemom związanym z kondensacją i pleśnią, które szkodzą zarówno budynkowi jak i jego mieszkańcom.

http://www.instalacjebudowlane.pl/obrazki2/rekuperator_wewnatrzscienny_HRU-WALL_alnor_systemy_wentylacji_201015.jpg

Dodatkowo posiada wbudowany filtr przeciwkurzowy, który można usunąć od wewnątrz w celu przeprowadzenia jego konserwacji. Obudowa rekuperatora jest zrobiona z wysokiej jakości tworzywa ABS, który zapewnia trwałą i odporną na wstrząsy konstrukcję, a także jest odporna na działanie promieni UV. HRU-WALL jest wyposażony jest w regeneracyjny wymiennik ciepła z rdzeniem ceramicznym, który posiada odzysk do 90%. Energooszczędny wentylator EC naprzemiennie co 70 sekund nawiewa i wyciąga powietrze z pomieszczenia. Rekuperator powinno działać non stop, dzięki niskiemu zużyciu energii i bardzo cichej pracy. Będzie on miał najefektywniejsze wykorzystanie, gdy użytkowane będą dwie jednostki w dwóch pomieszczeniach położonych blisko siebie - które będą podłączone do regulatora obrotów HRU-WALL-CONTR.

Rekuperator wewnątrzścienny HRU-WALL - parametry


W zależności od wielkości pomieszczenia i potrzeb jednostka działa w 3 szybkościach, a także ma możliwość włączenia by-pass w momencie, gdy powietrze na zewnątrz jest ma zbliżoną temperaturę do tej panującej w domu. Wydajność powietrza mierzona zgodnie z normą ISO 5801 przy 230V 50 Hz i gęstości powietrza 1,2 kg / m3. Poziom hałasu mierzony w odległości 3 mb. Zaprojektowany i wykonany zgodnie z normą EN60335-2-80 (dyrektywa niskonapięciowa).
 Kontakt w sprawie produktów:

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o
Aleja Krakowska 10
05-552 Wola Mrokowska
tel. (22) 737 40 00
www: www.alnor.com.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukcja i dystrybucja elementów wentylacyjnych - kanałów » kształtek » kratek » nawiewników » przewodów elastycznych i kominkowych » taśm uszczelniających » akcesorii montażowych

Proponujemy również bezpłatne wsparcie poprzez oprogramowanie:

  • WENTYLE – Pełna elastyczność w projektowaniu
  • Alnor CAM – Sprawdź czy to działa, nie daj się robić w konia – buduj swoją przewagę
  • Platforma B2B – Sam zdecyduj w jakim trybie chcesz zostać obsłużony, oszczędzaj albo płać i wymagaj


Partnerzy i patroni

 

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab     VBW         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech           Matervent

Temat miesiaca

Jak usunąć pył z powietrza na stanowisku pracy?