Odprowadzanie skroplin z klimatyzatorów typu Split

artykuł promocyjny

W sytuacji kiedy brak jest możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z tacy ociekowej klimatyzatorów typu Multi-Split, z pomocą przychodzą urządzenia firmy SFA - pompki do skroplin.

Gamą produktową przeznaczoną do klimatyzatorów typu Multi-Split oraz dużych lad chłodniczych stanowią pompki o nazwach Sanicondens CLIM MINI (pompa dwumodułowa), Sanicondens CLIM PACK (pompa fabrycznie zamontowana w listwie do dołączenia na zewnątrz klimatyzatora), oraz Sanicondens CLIM DECO (montowana pod klimatyzatorem). Urządzenia te doskonale chronią przed zawilgoceniem pomieszczeń jak i samych klimatyzatorów.

Sanicondens CLIM MINI to mała pompka do odprowadzenia skroplin o mocy 22 W. Stosowana jest tam, gdzie nie ma możliwości odprowadzenia skroplin grawitacyjnie lub skropliny muszą być przetłoczone w pionie lub poziomie. W zestawie znajduje się moduł pompowy oraz moduł sterujący. Pompka załącza się automatycznie poprzez pływak w momencie pojawienia się skroplin z tacy ociekowej klimatyzatora. Urządzenie jest na tyle małe, że montuje się je wewnątrz obudowy klimatyzatora. Jego wydajność to 15 l/h, a maksymalna wysokość podnoszenia to 6 m. 
 

Sanicondens Clim Mini


Sanicondens CLIM Pack to urządzenie Sanicondens Clim MINI zaopatrzone dodatkowo w listwę montażową do instalacji pompki poza klimatyzatorem. Pozwala ono na odprowadzanie skroplin w przypadku klimatyzatorów, które ze względu na swoja konstrukcję uniemożliwiają montaż pompki bezpośrednio w obudowie.
 

Sanicondens Clim Pack


Sanicondens CLIM DECO to pompka ze zintegrowanymi modułami sterującym oraz pompowym. Całość zamknięta jest w jednym elemencie montowanym bezpośrednio pod klimatyzatorem. Niewielkie wymiary oraz nowoczesne wzornictwo tworzą wrażenie pełnej integralności z urządzeniem, do którego jest zamontowane. Jego wydajność to 12 l/h, a maksymalna wysokość tłoczenia to 6 m.
 

Sanicondens Clim Deco


Wszystkie urządzenia SFA produkowane są w fabrykach firmy na terenie Francji, co gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną przez ISO 9001 AFAQ. Dodatkowo wszystkie urządzenia objęte są dwuletnim okresem gwarancji. SFA Poland posiada sieć 50 punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Zobacz więcej informacji na temat produktów SFA na stronie internetowej www.sfapoland.pl, gdzie dostępne są pełne moduły szkoleniowe e-learningu. Dostępne są również darmowe aplikacje na smartfony i tablety (Android, IOS).Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
ul. Białołęcka 168
03-253 Warszawa
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomośćpompy do skroplin z klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych i z kotłów kondensacyjnych

Facebook SFA Poland Sp. z o.o.     Youtube SFA Poland Sp. z o.o.     Linkedin SFA Poland Sp. z o.o.

Partnerzy i patroni

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                     

 logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent