venture
jesteś tu: strona główna /

partnerzy

data aktualizacji: -


 

      Organizatorzy imprez targowych

 

 

Murator EXPO - www.targibudowlane.pl

Spółka Murator EXPO została powołana na początku 2002 roku przez Wydawnictwo MURATOR celem kontynuacji i rozwoju działalności targowej, wystawienniczej i konferencyjnej zapoczątkowanej w wydawnictwie.  Dziś Zespół Murator EXPO może poszczycić się organizacją liczących się w Polsce imprez targowych adresowanych do szerokiej publiczności, seminariów i paneli dyskusyjnych kierowanych do uczestników rynku nieruchomości, prestiżowych uroczystości okazjonalnych oraz współpracą w zakresie obsługi wybranych przedsięwzięć wystawienniczych Wydawnictwa MURATOR.  Imprezy organizowane przez Muratora EXPO na stałe wpisały się do kalendarium targowego Warszawy. Targi Budowa Remont Dom Murator EXPO są największymi targami budowlano-instalacyjnymi na Mazowszu, zaś Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE śmiało można nazwać największymi targami mieszkaniowymi w Warszawie.
Agencja Soma - www.soma.info.pl

Agencja SOMA – organizator Targów ŚWIATŁO i Targów ELEKTROTECHNIKA -  powstała w 1995 roku. Na początku swojej działalności specjalizowała się w realizacji targów branżowych. Dziś Agencja SOMA to firma z bogatym doświadczeniem także w innych dziedzinach. Organizuje międzynarodowe konferencje, promuje polskie firmy za granicą, a także wspiera rodzime przedsiębiorstwa w rozwoju ich działalności w kraju i poza jego granicami.
Międzynarodowe Targi Poznańskie - www.mtp.pl 

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem polskiego rynku targowego, jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Europie: organizatorem ponad 50 wydarzeń targowych w Polsce, liczącą się, wiarygodną marką, jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. 85 lat tradycji - budowane przez lata zaufanie w kontaktach biznesowych sprawdzony, pomocny partner w rynkowych przedsięwzięciach - od 15 lat przygotowany do działań na wspólnym europejskim rynku.Międzynarodowe Targi Instalacyjne - INSTALACJE - www.instalacje.mtp.pl

Logo InstalacjeMiędzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie skierowane do sektora instalacyjnego, które niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów licznie odwiedzających kolejne edycje targów. To doskonała okazja do zapoznania się z trendami rozwoju branży, a także z nowościami produktowymi oraz technologicznymi.Agencja "Promocja - Ochman" - www.promocja-targi.pl

AIR "Promocja" działa w branży targowej od 1993r. Specjalizuje się w organizacji targów o tematyce: budownictwo, ogrzewanie i wyposażenie wnętrz. Są to imprezy lokalne, obejmujące swym zasięgiem rejon, co najmniej, powiatu. Targi odbywają się w miastach województw: Małopolskiego i Śląskiego. Każde z nich odwiedza od 3000 do 10000 osób.
Biuro Targów Interservis - www.interservis.pl

logo InterservisFirma działa od 1991 r. i jest jednym z wiodących organizatorów targów i konferencji. Wystawcom oferuje profesjonalną i życzliwą obsługę. Służy pomocą w dobraniu formuły i zakresu prezentacji firmy na targach w zależności od jej potrzeb i możliwości. Targi Budownictwa INTERBUD to 364 wystawców z kraju i zagranicy, ponad 22 tys. zwiedzających, ogólnopolskie spotkania TBS-ów, Forum Budownictwa Wiejskiego, Forum Producentów Stolarki Budowlanej, Konferencje i Seminaria a także prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

 


Targi Kielce - www.targikielce.pl

Targi Kielce to drugi co do wielkości ośrodek wystawienniczy w kraju, działający na rynku od 15 lat. Spółka organizuje rocznie blisko 40 imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego) i znane w całej Europie targi PLASTPOL, METAL, AUTOSTRADA-POLSKA i SACROEXPO. Firma rozwija także dynamicznie swoją działalność na Ukrainie. Targi Kielce zostały uhonorowane wieloma nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu, przyznawaną przez Business Centre Club oraz nagrodą Ministra Spraw Zagranicznych za promocję Polski na świecie. Imprezy wystawiennicze Targów Kielce należą do Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, a dane są audytowane przez BDO-Polska i publikowane w rocznych raportach Międzynarodowego Stowarzyszenia Statystyki Targowej (CENTREX).

logo EKOTECH - Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i RecyklinguEKOTECH - Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu. Wystawa EKOTECH, co ważne, organizowana jest w regionie, który coraz częściej stawia na ekologię. Na stoiskach firmy oferują wszystko, co wiąże się z kompleksową i nowoczesną gospodarką odpadami między innymi pojemniki na odpady komunalne i surowce wtórne, prasy hydrauliczne, prasokontenery, młyny do mielenia wykorzystywane w recyklingu czy inne urządzenia umożliwiające bezpieczne i ekonomiczne gromadzenie odpadów

 

Targi Lublin - www.targi.lublin.pl
Logo Targi LublinTargi Lublin S.A. to jedyne centrum targowo – wystawiennicze we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Od wielu lat systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą i nie zamierza poprzestać na poziomie kilkunastu imprez, które ma przyjemność organizować w bieżącym roku. Targi Lublin S.A. to rzetelny partner i kreatywny inicjator aktywności biznesowej i kulturalnej we Wschodniej Polsce.

„Targi Lublin - miejsce dobrych kontaktów”
Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
- www.mtk.katowice.pl
Logo MTKMiędzynarodowe Targi Katowickie należą do grona najbardziej liczacych się organizatorów targów w Polsce.
Międzynarodowe Targi Katowickie organizuja każdego roku kilkanaście imprez targowych o charakterze branżowym. W targach tych bierze udział ponad 4500 firm z całego świata, a z ich oferta zapoznaje się ćwierć miliona potencjalnych klientów.
Międzynarodowe Targi Katowickie są jedną z nielicznych firm targowych, które oferuja własną profesjonalną i kompleksową bazę wystawienniczą. Do dyspozycji wystawców jest niemal 6.000 m2 powierzchni w zamkniętch pawilonach oraz otwarte powierzchnie ekspozycyjne usytuowane na obrzeżach malowniczego Parku Kultury i Wypoczynku.

 

EC ExpoEvents sp. z o.o. - http://www.expoevents.pl/

ExpoEvents specjalizuje się w organizacji wysokiej klasy Targów i Wystaw, umożliwiających Wystawcom promocję Swojego wizerunku, produktów i usług, wkroczenie na nowe rynki oraz spotkania odpowiednich partnerów biznesowych. Dzięki biurom w Wiedniu, Warszawie, Moskwie i Kijowie jesteśmy w stanie zagwarantować zarówno Wystawcom jak i Odwiedzającym międzynarodową obecność oraz profesjonalną obsługę na miejscu. Każda z imprez, w celu zapewnienia jak największej liczby odwiedzających jest aktywnie promowana poprzez wszechstronne działanie marketingowe oraz kampanie public relations. Firma zorganizowała już ponad 100 wystaw w których uczestniczyło ponad 20 tysięcy Wystawców oraz ponad 1 milion Odwiedzających.
Biuro Promocji i Wystaw ASTRA - www.targibielskie.pl

logo AstraBiuro Promocji i Wystaw ASTRA istnieje od 1991 roku. Głównym profilem działalności jest organizowanie targów, wystaw, konferencji i spotkań biznesowych. Biuro Promocji i Wystaw ASTRA specjalizuje się w organizowaniu targów budownictwa na Podbeskidziu, a także targów transgranicznych w Cieszynie i w Żylinie na Słowacji. Oprócz targów firma promuje polskie firmy za granicą w formie wyjazdów studialnych bądź poprzez udział w targach (na Ukrainie, w Czechach i Słowacji), pomaga nawiązywać handlowe kontakty z klientami zagranicznymi.

 


Targi Budowlane SIBEX -
www.sibex.pl

logo Targi SibexJubileuszowe  5. Targi Budowlane SIBEX odbędą się w terminie 24 – 26 lutego 2012 roku w sosnowieckim Expo Silesia. Podczas wydarzenia prezentowane będą najnowsze trendy w budownictwie i wyposażeniu wnętrz, oferty mieszkaniowe, techniki grzewcze i klimatyzacyjne.
A oprócz bogatej oferty wystawienniczej można liczyć na całe mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Odbędą się m. in.: Ogólnopolskie Mistrzostwa Stolarki, Śląskie Mistrzostwa Dekarzyoraz Pierwsze Mistrzostwa Instalatorów.  Zwiedzający zobaczą także jak powstajedom z drewna. 

      Wydawnictwa branżoweInstalacje - www.bud-media.com.pl/instalacje/index.htm

"Instalacje" to fachowe pismo poświęcone zagadnieniom szeroko pojętych instalacji, ukazujące się od 1998 roku. Poruszane przez autorów artykułów zagadnienia dotyczą instalacji i urządzeń grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, oczyszczania ścieków i ochrony powietrza, alternatywnych źródeł energii, łazienek. Kwartalnik trafia do producentów, handlowców, architektów, projektantów, inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, a także użytkowników wyrobów. (nakład – 8000 egz. Cena - 8,50 PLN)Instal -
www.informacjainstal.com.pl

Miesięcznik wydawany od 1983 roku obecnie przez Ośrodek Informacji „Technika instalacyjna w budownictwie”. Poświęcony jest zagadnieniom systemów ciepłowniczych, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wodociągów i kanalizacji przemysłowych. Jest to czasopismo recenzowane – ma 4 pkt. w klasyfikacji Ministerstwa Nauki, ale nie jest czasopismem naukowym. Hasło to „Teoria i praktyka w instalacjach”. Oprócz artykułów z ww. zakresu tematycznego można tu znaleźć wywiady z osobami decydującymi (Ministrowie, Dyrektorzy Departamentów, Prezesi), aktualne informacje prawne, przegląd dokumentacyjny czasopism technicznych krajowych i zagranicznych, relacje z ważnych imprez targowych i konferencji, dyskusje tematyczne. Jest to czasopismo inżynierskie skierowane do projektantów, Głównych Inżynierów, Dyrektorów Technicznych i innych fachowców o ustalonym poziomie wiedzy technicznej.


Wydawnictwa Naukowo-Techniczne - www.wnt.pl

Wydawnictwa Naukowo-Techniczne istnieją od 1949 r. Nakładem oficyny ukazuje się literatura specjalistyczna - z zakresu informatyki, mechaniki, elektroniki, elektrotechniki, energetyki, inżynierii chemicznej, przemysłu spożywczego i lekkiego oraz matematyki, fizyki i chemii - przeznaczona dla młodzieży uczącej się i studiującej na uczelniach technicznych i uniwersytetach, inżynierów i techników starających się utrzymać pewien standard wiedzy zawodowej, naukowców i inżynierów zainteresowanych nowymi osiągnięciami w poszczególnych dziedzinach nauki i techniki. Wydajemy również poradniki, leksykony i słowniki zarówno w wydaniu książkowym, jak i na nośnikach elektronicznych.Fachowy Elektryk
- www.fachowyelektryk.pl

"Fachowy Elektryk" to jedyny bezpłatny poradnik skierowany do firm elektroinstalacyjnych trafiający bezpośrednio do rąk 5 000 elektryków, którzy zamawiając prenumeratę, uznali je za swoje. Od 3 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku jako czasopismo dostarczające fachowej i rzetelnej wiedzy polskim elektrykom.


Fachowy Instalator
- www.fachowyinstalator.pl

"Fachowy Instalator" od ponad roku z sukcesem funkcjonuje na rynku jako czasopismo dostarczające fachowej i rzetelnej wiedzy polskim instalatorom. Jest czasopismem bezpłatnym, które trafia bezpośrednio do rąk 6 000 instalatorów.
 

     Portale branżowe


Lighting.pl - www.lighting.pl 
   
  Lighting.pl to internetowy serwis oświetleniowy 
   oświetlenie  producenci  źródła światła
   oprawy oświetleniowe  targi oświetleniowe
   forum dyskusyjne  projekty, realizacje
   sklepy
Dachy.org -
www.dachy.org

Wortal kierowany jest głównie do inwestorów indywidualnych ale posiada też działy dla wykonawców, hurtowników i producentów. Od samego początku naszym celem jest pomóc budującym dom w wyborze najlepszego dachu. Służą temu obszerne teksty poradnikowe, codziennie aktualizowany dział newsowy, przeglądy prasy i wydarzeń ( targi, szkolenia itp. ).EER.pl
- www.EER.pl

Wentylacja i klimatyzacja - informacje dzień po dniu.
Internetowy dziennik, w którym codziennie zamieszczane są informacje i analizy z życia branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Powiązany jest z miesięcznikiem papiEER
 


InteligentnyDomek.pl - www.inteligentnydomek.pl

Pod koniec września 2008 r. ruszył pierwszy, polski portal InteligentnyDOMek.pl w całości poświęcony zagadnieniom automatyki budynkowej. Jego głównym celem jest dostarczenie kompleksowych informacji na temat nowości na rynku „inteligentnych budynków”, profilu firm działających w sektorze oraz oferowanych przez nie produktów. Portal ma również służyć jako źródło wiedzy i miejsce wymiany doświadczeń wszystkim użytkownikom, zainteresowanym inteligentnymi systemami. Więcej informacji na stronie www.inteligentnydomek.plBez wilgoci - www.bezwilgoci.pl


Wszystko o wilgoci. Przyczyny, usuwanie, wpływ na zdrowie ludzi i stan budynków. 

Program edukacyjny PR w budownictwie - www.prwbudownictwie.pl

Program edukacyjny PR w budownictwie ma na celu przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, która pozwoli prowadzić działania public relations w branży budowlanej samodzielnie.
 


Stowarzyszenie "Kominy Polskie" -
www.kominypolskie.com.pl

stowarzyszenie kominy polskieStowarzyszenie "Kominy Polskie" jest ogólnopolską organizacją non profit skupiającą podmioty polskiej branży kominowej, wentylacyjnej i grzewczej. Powstało w 1999 roku z inicjatywy czołowych producentów wyrobów kominowych. Stowarzyszenie zabiega o utrwalenie wizerunku branży jako aktywnego partnera zmian służących poprawie jakości życia i bezpieczeństwa użytkowników pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych. Integruje środowisko, reprezentuje jego stanowiska i kluczowe racje. Organizacja opiniuje rozwiązania legislacyjne i technologiczne. Propaguje przepisy obowiązujące w zakresie projektowania, produkcji, instalacji i użytkowania instalacji grzewczych, kominowych i wentylacyjnych. Cele organizacji realizowane są w toku specjalistycznego doradztwa, szkoleń oraz instruktaży adresowanych zarówno do producentów, instalatorów, zarządców nieruchomości, jak i użytkowników indywidualnych (SKP bierze m.in. udział w ogólnopolskim programie "Dom Przyjazny" objętym patronatem Ministerstwa Budownictwa).
Stowarzyszenie "Kominy Polskie" jest nadawcą ogólnopolskiej kampanii informacyjnej przeciw zaczadzeniom "Ciepło jest ulotne...".

 

 


Partnerzy i patroni

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji      Metalplast        Rosenberg Klima        Global-Tech       Iglotech        Refsystem       Flop System Sp. z o.o.            Schiedel            Uniwersal          Konwektor         ebm Papst        Provent         Daikin         Ventec        Wigmors       STERR          Intersoft        FG Poland          Kaisai            Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.            Test-Therm   

Temat miesiaca


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj